1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. MAĞUSA HASTANE YOLU’NDA, 1 HAFTADA 3’ÜNCÜ KAZA
MAĞUSA HASTANE YOLU’NDA, 1 HAFTADA 3’ÜNCÜ KAZA

MAĞUSA HASTANE YOLU’NDA, 1 HAFTADA 3’ÜNCÜ KAZA

Karpaz yoluna doğru seyreden LS 458 plakalı salon aracın Lions Garden önünde bulunan çembere çıkması sonucu Mağusa Hastane Yolu’nda bir haftada üçüncü kaza gerçekleşti.

A+A-

 

 

Karpaz yoluna doğru seyreden LS 458 plakalı salon aracın Lions Garden önünde bulunan çembere çıkması sonucu Mağusa Hastane Yolu’nda bir haftada üçüncü kaza gerçekleşti. Dün saat 17.30 civarında meydana gelen kazada can kaybı ve yaralanma olmazken, polis soruşturmasının devam ettiği öğrenildi.

Kaza yeni hastane yolundan, aracın direksiyon hâkimiyetini kaybederek, kavşakta, önce yolda kayarak sağa sola döndüğü ve sonra yolun ortasında bulunan çembere girerek durduğu öğrenildi. Polisten edinilen bilgiye göre, araç sürücüsü, Azerbaycan uyruklu Negin Alması’nın kazada yara almadan kurtulduğu ve kaza sırasında araçta yalnız olduğu öğrenildi.

Kazanın görgü tanıkları ve bölge halkı, sürücülerin dikkatsiz oluşunun yanında, Lions önündeki çemberin de kazalara sebebiyet verdiğini iddia etti. Görgü tanıkları, hastane yolunda seyreden araçlara, hız kısıtlayıcı hiçbir levhanın bulunmadığını ve yolun sonunda kavşağa çıkılacağını belirten levhaların da olmadığını söyleyerek, bu yolun sürücüler tarafından anlaşılmadığını savundu.  ‘’Bakılacak olursa 1 haftada ayni noktada 3’üncü kazanın olması tesadüf değildir’’ diyen vatandaşlar, can kaybı yaşanmadan yetkililerin bu yola bir önlem alması gerektiğini savundu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 828 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler