1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. MAGEM’E SPONSOR DESTEĞİ
MAGEM’E SPONSOR DESTEĞİ

MAGEM’E SPONSOR DESTEĞİ

Geçtiğimiz ay Gazimağusa’da görkemli bir törenle hizmete giren Home & Garden alışveriş merkezi, MAGEM kadın futbol takımına sponsor oldu.

A+A-

 

 

Geçtiğimiz ay Gazimağusa’da görkemli bir törenle hizmete giren Home & Garden alışveriş merkezi, MAGEM kadın futbol takımına sponsor oldu.

Bu amaçla Gazimağusa Dr.Fazıl Küçük Stadyumu’nda bir tören düzenlendi. Törene Gazimağusa Belediye başkanı Oktay Kayalp, Home & Garden direktörü Taşkın Ürel, MAGEM başkanı Engin Elçelik ve MAGEM kadın futbol takımı oyuncuları katıldılar.

Törende konuşan Kayalp, MAGEM ile ilgili bilgiler verirken 42  dalda 1400 gençle faaliyet yapıldığının altıı çizerken bu adamızda bir ilktir dedi. MAGEM en büyük ve en kapsamlı gençlik organizasyonuna sahiptir diyen Kayalp, gelen istekler doğrultusunda faaliyet sayısını artırmak için de hazır olduklarını açıkladı. Amaç gençlerin düzgün bir ortamda faaliyet yapmasıdır diyen Kayalp, kadın futbol takımına belediyenin katkı yaptığını bunun yanı sıra sponsorluk üstlenen ve Avrupai bir mağazayı kente kazandıran Home & Garden'a da teşekkür etti.

Home & Garden direktörü Taşkın Ürel yaptığı konuşmada “Birkaç ay önce dolaştığım MAGEM kompleksine hayran kaldım, çalışmaları gördüm, izledim ve takip ettim. Hiçbir belediyede böyle bir tesis ve faaliyet yok. Çok etkilendik Gazimağusa belediyesini kutlarım MAGEM’e başarılar dilerim” dedi.

Kadın futbol takımına 2012 sezonu için sponsor olduklarını belirten Ürel, MAGEM’e başarılarının devamını diledi. Günün anısına çerçeveli bir forma Kayalp ve takım kaptanı tarafından Taşkın Ürel'e takdim edildi. Törenin ardından takım antreman yaptı.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 460 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler