1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. MAGEM, DENİZ PLAZA VE LEFKE KAYIPSIZ
MAGEM, DENİZ PLAZA VE LEFKE KAYIPSIZ

MAGEM, DENİZ PLAZA VE LEFKE KAYIPSIZ

Kuzey Kıbrıs Bilardo Federasyonu tarafından düzenlenen 2012 Bilardo Ligi’nde 2’nci yarı geçtiğimiz hafta oynanan 12 karşılaşma ile başladı

A+A- 

Kuzey Kıbrıs Bilardo Federasyonu tarafından düzenlenen 2012 Bilardo Ligi’nde 2’nci yarı geçtiğimiz hafta oynanan 12 karşılaşma ile başladı.
Karşılaşmaların ardından Doğu Bölgesi Ligi’nde MAGEM, Batı Bölgesi Ligi’nde Deniz Plaza Spor Kulübü, Kuzey Bölgesi Ligi’nde ise Lefke Türk Spor Kulübü oynadıkları 6 karşılaşmadan da galibiyet ile ayrılarak 18 puan ile liderliklerini sürdürdürme başarısı gösterdiler.
Doğu Bölgesi Ligi’nde oynanan karşılaşmalarda MAGEM DAÜ’yü  6 – 2, Mehmetcik Türk Çiftçiler Birliği’ni ise 8 – 0 mağlup ederek liderliğini sürdürürken, İSDER de Mağusa Belediyesi ile Mehmetcik Türk Çiftçiler Birliği aynı skor ile 7 – 1 mağlup ederek 2’nci sıradaki yerini korudu.
Batı Bölgesi Ligi’nde oynanan karşılaşmalarda ise Lefkoşa Spor Birliği Doğancı Spor Kulübü’nü 7 – 1, Yakın Doğu Üniversitesi’ni ise 6 - 2 mağlup ederken, lider Deniz Plaza Spor Kulübü Metehan Spor Kulübü ile Yakın Doğu Üniversitesi’ni aynı skor ile 6 – 2 mağlup etme başarısı gösterdi.
Kuzey Bölgesi Ligi’nde oynanan dört karşılaşmada ise Lefke Türk Spor Kulübü Alsancak Belediyesi’ni 8 – 0, Taşkınköy Spor Kulübü’nü ise 7 – 1 mağlup ederek kayıpsız yoluna devam ederken, sıralamada 2’nci sırada bulunan Akdeniz Spor Birliği ise Düzkaya Spor Kulübü’nü 5 – 3, Alsancak Belediyesi’ni ise 6 – 2 mağlup ederek “Süper Lig” yolunda önemli 6 puanın sahibi oldu.

Bilardo liglerinde alınan sonuçlar şöyle:
Mehmetcik Türk Çiftçiler Birliği – İSDER: 1 – 7
DAÜ – MAGEM: 2 – 6
Mağusa Belediyesi – İSDER: 1 – 7
MAGEM – Mehmetcik Türk Çiftçiler Birliği: 8 – 0
YDÜ – Lefkoşa Spor Birliği: 2 – 6
Metehan Spor Kulübü – Deniz Plaza Spor Kulübü: 2 – 6
Doğancı Spor Kulübü – Lefkoşa Spor Birliği: 1 – 7
Deniz Plaza Spor Kulübü – YDÜ: 6 - 2

Düzkaya Spor Kulübü – Akdeniz Spor Birliği: 3 – 5
Alsancak Belediyesi – Lefke Türk Spor Kulübü: 0 – 8
Taşkınköy Spor Kulübü – Lefke Türk Spor Kulübü: 1 – 7
Akdeniz Spor Birliği – Alsancak Belediyesi: 6 – 2

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 517 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler