1. HABERLER

  2. KÜLTÜR & SANAT

  3. LTB'den “çocuk gözü ile” resim şöleni
LTBden “çocuk gözü ile” resim şöleni

LTB'den “çocuk gözü ile” resim şöleni

LTB, Deniz Plaza sponsorluğunda “çocuk gözü ile” isimli resim şöleni düzenlendi

A+A-

 

Lefkoşa Türk Belediyesi tarafından Deniz Plaza sponsorluğunda “çocuk hakları” temalı “Çocuk Gözü İle “ isimli resim şöleni düzenlendi.
Şölende, karikatür yarışmasında ödül alanlara da ödülleri verildi.

Deniz Plaza’da düzenlenen şölende konuşma yapan Lefkoşa Türk Belediye Başkanı Mehmet Harmancı, düzenlenen şölende ilkokul çocuklarının resim yaparak güzel vakit geçirmelerinin sağlanmasının yanı sıra orta okul öğrencilerinin katıldığı karikatür yarışmasında da yapılan eserlerin çok güzel olduğunu kaydetti.

Düzenlenen etkinliğin önemine de vurgu yapan Harmancı, kamu-özel işbirliğinin de tüm kesimlere örnek olmasını istedi.

Etkinliğe sponsor olan Deniz Plaza sahibi Turgay Deniz de, etkinlikten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, LTB ve katılımcılara teşekkür etti.
Ortaokullar arası düzenlenen karikatür yarışmasında ödül alanlara ödülleri LTB Başkanı Mehmet Harmancı ile Deniz Plaza sahibi Turgay Deniz tarafından verildi.

Yarışmada birinciliği Yakın doğu Koleji’nden Negin Malekpour, ikinciliği Bayraktar Ortaokulu’ndan Elena Voklova, üçüncülüğü de Bayraktar Ortaokulu’ndan Doğa Bahceci aldı. Yarışmada mansiyon ödülünü alanlar ise şöyle: “Dilara Özata/ Şehit Zeka Çorba Ortaokulu, Aleyna Keskin/ Bayraktar Ortaokulu, Tacettin Karaduman/ Oğuz Veli Ortaokulu, Reyhan Özgenç/ Oğuz Veli Ortaokulu ile Çağla Özdemir/ Ted KKTC” TAK

Bu haber toplam 838 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler