1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. LTB ŞUBE AMİRLERİNDEN AÇIKLAMA
LTB ŞUBE AMİRLERİNDEN AÇIKLAMA

LTB ŞUBE AMİRLERİNDEN AÇIKLAMA

Belediye Emekçileri Sendikası’na üye ve Lefkoşa Türk Belediyesi’nde Müdür Muavinliği ve Şube Amirliği görevini ifa eden 21 kişilik İdari kadro memurları Lefkoşa Belediyesi’nde yaşanan kriz için ilgili açıklama yaptı İşte açıklama BA

A+A-

 

 

Belediye Emekçileri Sendikası’na üye ve Lefkoşa Türk Belediyesi’nde Müdür Muavinliği ve Şube Amirliği görevini ifa eden 21 kişilik İdari kadro memurları Lefkoşa Belediyesi’nde yaşanan kriz için ilgili açıklama yaptı

İşte açıklama

 

BASKILAR NEDENİYLE YETKİLERİMİZİ KULLANAMADIK

 

 

LEFKOŞA BELEDİYESİ Kimin?

 

Lefkoşa Türk Belediyesi, öncelikle siz Lefkoşa’lının ve biz Belediye çalışanlarınındır.

 

Sevgili Lefkoşa Halkı,

Bizler yıllardır birçok dönemde Belediyede çalışıp sizlere hizmet veren ve bundan sonraki dönemlerde de çalışacak ve yine sizlere hizmet verecek olan Belediyenin çalışan yönetici kadrosu olarak gelinen son noktada, siz Lefkoşa Halkına bir açıklama yapmamız gerektiğinin bilinci içerisindeyiz.

 

Evet, yıllardan bu yana Belediyemizin yönetiminde yaşanan ve aylardır da kamuoyunda konuşulan pek çok sorun yaşanır ve çoğalırken bizler;

·        Belediyemizde kurumsal bir yapı oluşturulamadığından,

·        Üzerimize yoğun baskılar uygulandığından,

·        Sindirme eylemine maruz tutularak yetkilerimizi kullanmamız engellendiğinden,

·        YETKİSİZ YETKİLİ durumuna getirildiğimizden dolayı bu güne kadar ne yazık ki etkili olamadık ve bu günlere kadar gelmiş olduk.  Bugün, Sendikamız ile birlikte haklı mücadelemiz içerisinde tek vücut olarak yer almaktayız.

 

Mücadelemizi sürdürürken bundan en başta Lefkoşa Halkının etkilendiğinin de farkındayız. Çalışanlar olarak bizler öncelikle evlerimize ekmek götürme kavgası, huzurlu bir çalışma ortamı ve diğer tüm haklarımızın mücadelesini sürdürürken, Lefkoşa Halkının yaşamakta olduğu olumsuzluklar bizleri fazlasıyla üzmektedir.

 

Yaşanmakta olan bu süreçte Lefkoşa Halkının da yanımızda yer alarak bizlere destek vermesi çok büyük önem arz etmektedir.  Bizler inanıyoruz ki sorunlarımızın çözümlenmesinin ardından, şeffaf, dış etkenlerden arınmış ve halkla bütünleşmiş bir Belediye ile, hepimizin olan Lefkoşa’mızı en erken zamanda eski Lefkoşa’mız haline kavuşturup, daha da ileriye elbirliği ile taşıyacağız.

 

Bunu öncelikle Lefkoşa Halkına sonra da tüm halkımıza açıklamayı bir borç bildik.  Sizlerden de bu süreçte anlayış ve destek bekliyoruz.

 

Lefkoşa Türk Belediyesi

Şube Amirleri

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 1209 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler