1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. LTB İÇİN TOPLANDILAR
LTB İÇİN TOPLANDILAR

LTB İÇİN TOPLANDILAR

Lefkoşa Türk Belediyesi Meclis Üyeleri, İçişleri ve Yerel Yönetimler Bakanı Nazım Çavuşoğlu’nun çağrısıyla toplandı. İçişleri ve Yerel Yönetimler Bakanlığı’nda saat 11.00 sıralarında başlayan toplantıda Lefkoşa Kaymakamı Kemal Deniz Dana ve b

A+A-

 

 

Lefkoşa Türk Belediyesi Meclis Üyeleri, İçişleri ve Yerel Yönetimler Bakanı Nazım Çavuşoğlu’nun çağrısıyla toplandı.

İçişleri ve Yerel Yönetimler Bakanlığı’nda saat 11.00 sıralarında başlayan toplantıda Lefkoşa Kaymakamı Kemal Deniz Dana ve bakanlık yetkilileri de hazır bulundu.

İçişleri ve Yerel Yönetimler Bakanı Nazım Çavuşoğlu, toplantı öncesinde basına yaptığı açıklamada, Lefkoşa Türk Belediyesi’nde uzun zamandır devam eden sıkıntılara işaret ederek, yaşanan sıkıntıların farklı sebepleri bulunduğunu kaydetti.

Amaçlarının sıkıntılar için birini sorumlu tutmak, hedef göstermek olmadığına dikkat çeken Çavuşoğlu, LTB’deki sorunların bir an önce çözümlenmesi için çalıştıklarını vurguladı.

“Amaç Lefkoşa’ya layık olduğu hizmeti verebilmek” diyen Çavuşoğlu, bugünkü toplantıda karşılıklı görüş alışverişinde bulunulacağını belirtti.

Hem kendilerinin, hem de belediye meclisi üyelerinin hedefinin Lefkoşa insanına hizmet olduğunu vurgulayan Bakan Nazım Çavuşoğlu, Lefkoşa Türk Belediyesi’nin normal bir çalışma düzenine kavuşması için uğraş verdiklerini ve vereceklerini kaydetti.

Çavuşoğlu, “Umarım Lefkoşa’nın yeni görüntülerinde çöp değil, çiçekler yer alır” dedi.

Bu arada LTB Başkanı Cemal Bulutoğluları'nın toplantı salonunun dışında beklediği öğrenildi.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 903 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler