1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. LTB ÇALIŞANLARI ÖDENDİ
LTB ÇALIŞANLARI ÖDENDİ

LTB ÇALIŞANLARI ÖDENDİ

Lefkoşa Türk Belediyesi’nin (LTB), tüm çalışanların temmuz maaşlarını bugün bankaya yatırdığı bildirildi. Bakanlar Kurulu tarafından LTB Başkanlığı göreviyle yetkilendirilmiş Lefkoşa Kaymakamı Kemal Deniz Dana yaptığı açıklamada, söz verdikleri gib

A+A-

 

 

Lefkoşa Türk Belediyesi’nin (LTB), tüm çalışanların temmuz maaşlarını bugün bankaya yatırdığı bildirildi.

Bakanlar Kurulu tarafından LTB Başkanlığı göreviyle yetkilendirilmiş Lefkoşa Kaymakamı Kemal Deniz Dana yaptığı açıklamada, söz verdikleri gibi belediye çalışanlarını gününde ödeyeceklerini kaydetti.

Dana, yaptıkları disiplinli çalışma sonucunda Temmuz ayı maaşlarını gününde çalışanlara ödemeyi başardıklarına işaret ederek, idare olarak parayı bugünden Yakın Doğu Bankası’na yatırdıklarını ve banka işlemlerinin tamamlanmasının ardından yarından itibaren çalışanların maaşlarını bu bankadan alabileceklerini vurguladı.

“UYUM İÇİNDE ÇALIŞTIK VE BAŞARDIK

1 aydır hükümet yetkilileri, BES yönetimi, belediye yetkilileri, şube şefleri ve çalışanlarla çok iyi bir uyum içerisinde yeniden yapılandırma çalışmalarını sürdürdüklerini ifade eden Dana, planlı programlı çalışmalarının semeresini ay sonunda çalışanların maaşlarını gününde ödeyerek gördüklerini söyledi.

Kemal Deniz Dana, personel ödemelerinin de düzene girmesinin mutluluk verici bir gelişme olduğunu belirterek, amaçlarının belediyede bir daha maaşlardan dolayı grev yapılmamasını sağlayacak ekonomik ortamının tesis edilmesi olduğunu ekledi.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 1104 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler