1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. LİMASOL HASTANESİ'NE KALDIRILAN TÜRK DENİZCİ KURTARILAMADI
LİMASOL HASTANESİNE KALDIRILAN TÜRK DENİZCİ KURTARILAMADI

LİMASOL HASTANESİ'NE KALDIRILAN TÜRK DENİZCİ KURTARILAMADI

Limasol açıklarında bulunan bir gemideki Türk denizcinin rahatsızlanarak önceki gün helikopterle Limasol Hastanesi’ne kaldırıldığı, ancak kalp sorunları olan denizcinin hayatını kaybettiği bildirildi.

A+A-Limasol açıklarında bulunan bir gemideki Türk denizcinin rahatsızlanarak önceki gün helikopterle Limasol Hastanesi’ne kaldırıldığı, ancak kalp sorunları olan denizcinin hayatını kaybettiği bildirildi.
Haravgi gazetesi, sahibi de Türk olan “SEAWAY” adlı geminin ikinci kaptanı olan Türk denizcinin, gemi Vasiliko limanının 17 deniz mili güneyinde bulunduğu sırada ciddi bir kalp krizi geçirdiğini ve baygın halde bulunduğunu yazdı. Gemiden 11.45’te tehlike işareti verilmesi üzerine denizcinin helikopterle Limasol hastanesine kaldırıldığını, durumunun ciddiyeti nedeniyle helikopterde de müdahalede bulunulduğunu yazan gazete, doktorların yoğun çabalarına rağmen kurtarılamadığını ve 13.40’ta hayatını kaybettiğini aktardı.
Gazete, olayla ilgili olarak ve denizcinin yakınlarına haber verilmesi için Rum Dışişleri Bakanlığı ve yetkili birimlerin bilgilendirildiğini kaydetti. Haberde, denizcinin adına yer verilmedi.
Alithia gazetesi de, Kıbrıs (Güney) Savunma Bakanlığı’nın hayatını kaybeden denizcinin ailesine taziyelerini ilettiğini belirtti.


 

 

 

 

 

Bu haber toplam 981 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler