1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. LİDER RAHAT KAZANDI
LİDER RAHAT KAZANDI

LİDER RAHAT KAZANDI

Amerikan Üniversitesi ile Levent Spor Kulübü genç kızlarda, İskele Spor Salonu’nda ise İskele Belediyesi ile Girne Amerikan Üniversitesi yıldız erkekler müsabakasında karşılaştı.

A+A-

 

 

Telsim Basketbol Liglerine oynanan 2 karşılaşma ile devam edildi. Girne Ertuğrul Apakan Spor Salonu’nda Girne Amerikan Üniversitesi ile Levent Spor Kulübü genç kızlarda, İskele Spor Salonu’nda ise İskele Belediyesi ile Girne Amerikan Üniversitesi yıldız erkekler müsabakasında karşılaştı.

 

LEVENT LİDERLİĞİNİ SÜRDÜRDÜ: 68-18

Telsim Genç Kızlar Basketbol Ligi’nin önemli maçında Lig Lideri Levent Spor, Lig 2’ncisi Girne Amerikan Üniversitesi’ne konuk oldu. Girne Ertuğrul Apakan Spor Salonu’nda oynanan maçın başından sonuna kadar rakibi Girne Amerikan Üniversitesi’ne üstünlüğünü kabul ettiren Levent Spor, karşılaşmadan da 68 – 18 galip ayrıldı.

 

GAÜ DEPLASMANDA GALİP: 49-26

İskele Belediyesi Spor Salonunda oynanan Telsim Yıldız Erkekler Ligi müsabakasında, ligde iddialı Girne Amerikan Üniversitesi İskele Belediyesi’ne konuk oldu. Zayıf rakibi İskele Belediyesi önünde zorlanmayan Girne Amerikan Üniversitesi müsabakayı 49 – 26 kazanarak ligdeki iddiasını devam ettirdi.

 

BUGÜN 3 MAÇ VAR

Telsim Basketbol Ligleri’ne bugün oynanacak 3 müsabaka ile devam edilecek.

Genç Kızlar Ligi’nde Levent Spor Kulübü ile Girne Amerikan Üniversitesi, Yıldız Kızlar Ligi’nde Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi ile Yakın Doğu Üniversitesi ve Genç Erkekler Ligi’nde Yakın Doğu Üniversitesi Girne Amerikan Üniversitesi ile karşılaşacak.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 423 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler