1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. LEVENT SOYKUT ANI TURNUVASI TAMAMLANDI
LEVENT SOYKUT ANI TURNUVASI TAMAMLANDI

LEVENT SOYKUT ANI TURNUVASI TAMAMLANDI

Voleybol Federasyonu tarafından sezon öncesi hazırlık döneminde düzenlenen turnuvalardan olan 12’nci Levent Soykut Anı Turnuvası’nda kadınlar ve erkekler finalleri dün akşam oynandı. Pazartesi günü kadınlarda oynanan maçlarda MAGEM ile Vakıf

A+A-

 

 

12.Voleybolda Levent Soykut Anı Turnuvası tamamlandı

 

ŞAMPİYON MAGEM  VE DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ

 

Bu yıl 12’ncisi düzenlenen ve Voleybol Federasyonu tarafından organize edilen sezon öncesi hazırlık turnuvalarından bir tanesi olan Levent Soykut Anı Turnuvası’nda dün akşam final karşılaşmaları oynandı

 

Kadınlar finalinde MAGEM  ve erkekler finalinde Doğu Akdeniz Üniversitesi  rakiplerini mağlup ederek turnuvayı şampiyon olarak tamamladılar

 

Necmi Belge

Voleybol Federasyonu tarafından sezon öncesi hazırlık döneminde düzenlenen turnuvalardan olan 12’nci Levent Soykut Anı Turnuvası’nda kadınlar ve erkekler finalleri dün akşam oynandı.

Pazartesi günü kadınlarda oynanan maçlarda MAGEM ile Vakıflar rakipleri Yeni Boğaziçi ve Yakın Doğu Üniversitesi’ni mağlup ederek finale kalmışlardı. Dün akşam oynanan final karşılaşmasında rakibi ...Vakıflar’ı 3-0  skorla mağlup eden MAGEM. şampiyon oldu.

Erkeklerde geçtiğimiz akşam oynanan ilk maçlarda Doğu Akdeniz Üniversitesi rakibi Vakıflar’ı, MAGEM de Yeni Boğaziçi’ni yenerek finale kalmışlardı. Dün akşam kadınlar finalinin ardından oynanan final maçında rakibi ....MAGEM’i 3-0  mağlup eden ..Doğu Akdeniz Üniversitesi Levent Soykut Anı Turnuvası’nı şampiyon olarak tamamladı.

Karşılaşmalardan sonra, MAGEM’e kupasını merhum Levent Soykut’un kızkardeşi Hülya Soykut verirken, Doğu Akdeniz Üniversitesi’ne ise, eşi Ufuk Soykut takdim etti.

 

GARDİYANOĞLU TURNUVASI AY SONU

Bu turnuvanın ardından gözler diğer bir hazırlık turnuvası olan 4’üncü Metin Gardiyanoğlu turnuvası’na çevrildi. Kadınların mücadele edeceği turnuva 31 Ekim – 1 Kasım tarihlerinde oynanacak. Atatürk Spor Salonu’nda gerçekleşecek turnuvanın ilk maçlarında MAGEM – LTSK ve Vakıflar – YDÜ maçları oynanacak.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 760 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler