1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. LEFKOŞALILARA 'YILBAŞI' YOK
LEFKOŞALILARA YILBAŞI  YOK

LEFKOŞALILARA 'YILBAŞI' YOK

Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) yeniyıl için cadde, adacık ve çemberlerde her yıl gerçekleştirdiği süslemeleri bu yıl ekonomik kriz nedeniyle yapmama kararı aldı. Yılbaşı süslemeleri gündemiyle toplanan LTB Sosyal İşler ve Kültür Komitesi bu yıl ülkemizin i

A+A-

 

Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) yeniyıl için cadde, adacık ve çemberlerde her yıl gerçekleştirdiği süslemeleri bu yıl ekonomik kriz nedeniyle yapmama kararı aldı. Yılbaşı süslemeleri gündemiyle toplanan LTB Sosyal İşler ve Kültür Komitesi bu yıl ülkemizin içinde bulunduğu ekonomik kriz iklimini ve toplumun koşullarını da göz önünde bulundurarak cadde ve çemberlerde süsleme yapmamayı karara bağladı.

 

LTB ÖZEL GİRİŞİMCİLERE DE ÇAĞRI YAPTI

 

Lefkoşa’daki çemberlerde süsleme yapmak isteyen özel işletmecilerin belediyeye başvurarak LTB tarafından uygun gösterilen yerlere süsleme yapabileceklerini belirten komite üyeleri tesbit edilen alanların tamamıyla özel işletmelerin finansmanıyla süsleneceğine vurgu yaptılar.

LTB Komite üyleri  başkent Lefkoşa’da faaaliyet gösteren özel girişimcilere çember ve caddeleri süsleme önerisinde de bulundu.          

 

 

Bu haber toplam 2391 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler