1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. LEFKOŞA SURLARİÇİ DÖKÜLÜYOR!
LEFKOŞA SURLARİÇİ DÖKÜLÜYOR!

LEFKOŞA SURLARİÇİ DÖKÜLÜYOR!

Lefkoşa- Surlariçi’nde mahkeme arkasında bulunan bitişik iki binadan birinde küçük çöküntü yaşandı. Sıvalarının yavaş yavaş döküldüğü ve içerisinde bir bankanın bulunduğu bina yoldan geçenler için büyük tehlike arz ediyor. Söz konusu binanın hemen

A+A-

 

 

 

Lefkoşa- Surlariçi’nde mahkeme arkasında bulunan bitişik iki binadan birinde küçük çöküntü yaşandı. Sıvalarının yavaş yavaş döküldüğü ve içerisinde bir bankanın bulunduğu bina yoldan geçenler için büyük tehlike arz ediyor.

Söz konusu binanın hemen yanındaki eski ve kullanılmayan diğer bina da yıkılmaya yüz tutmuş durumda. Her an yıkılacak gibi duran bina görenleri korkutuyor.

 

TEHLİKE ARZ EDİYORLAR

Mahkeme arkasında Polis Sokak olarak bilinen ve sokağın köşesinde bulunan Kooperatif Merkez Bankası Şubesi’nin bulunduğu beyaz binanın küçük bir bölümü dün yola düşerken, her gün onlarca aracın ve insanın geçtiği bina önünde şans eseri üzücü bir olay meydana gelmedi.

Aynı binanın sağ tarafından ve üzerinde “Yeni Demokrasi Partisi” tabelası bulunan eski bina da büyük tehlike içeriyor. Mahmut Paşa Sokak’ta bulunan ve arkası tamamen çökmüş durumda olan binanın bir kısmı aşağı salıkmış durumda. Her an bir kazaya sebebiyet verecek şekilde olan binanın, ön kısmında ise telefon kabloları monte edilmiş durumda…

Mahmut Paşa Otoparkı’nın tam arkasında bulunan bu bina bakımsızlıktan harabe haline gelirken, yetkililerin ilgisizliği nedeniyle çıkabilecek bir kazaya da adeta kapı aralıyor.

 

AYRINTILAR BUGÜN YENİDÜZEN’DE

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 1323 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler