1. HABERLER

  2. Lefkoşa Maratonu’nun ana sponsoru Turkcell
Lefkoşa Maratonu’nun ana sponsoru Turkcell

Lefkoşa Maratonu’nun ana sponsoru Turkcell

11 Ekim’de yapılacak 4, 8 ve 21 kilometre olmak üzere 3 ayrı kategoride gerçekleştirilecek Lefkoşa Maratonu’nun ana sponsoru belirlendi

A+A-

Ülkemizin en prestijli sportif etkinliklerinden birisi kabul edilen Lefkoşa Maratonu, bu yıl da Kuzey Kıbrıs Turkcell ana sponsorluğunda gerçekleştiriliyor.

Lefkoşa Türk Belediyesi Spor Kulübü’nün düzenleyeceği ve 11 Ekim’de yapılacak Lefkoşa Maratonu ile ilgili ana sponsorluk ihalesi tek teklifi veren Kuzey Kıbrıs Turkcell’in oldu.

Zengin hediyeler ve çeşitli hizmetlerde de bulunulacak

Kuzey Kıbrıs Turkcell, böylece maratonun geliri ile Engellemeyen Lefkoşa Birimi’ne alınacak olan ‘engelsiz taksi’ için de önemli bir kaynak ortaya koymuş oldu.

Sunulan teklifte ana sponsorluk ücretinin yanında kategori birincilerine T60 cihazı hediye edilmesi;
Turkcell müşterilerine maraton duyurusu yapmak amacı ile 250 bin adet toplu SMS gönderim hizmetinde bulunulması;
Etkinlik başlangıç alanında ücretsiz Wi-Fi hizmeti verilmesi yer alıyor.
Tüm bunlar yanında maratonun çeşitli şekillerde duyurusunun yapılması için planlananlar da  teklif içerisinde detaylı şekilde aktarıldı.

Harmancı: Engelsiz taksi alımı konusunda önemli bir kaynak yaratıldı

Konuyla ilgili Lefkoşa Türk Belediyesi’nde gerçekleştirilen geniş çaplı toplantıda hem ihale sonuca bağlandı, hem de yarışla ilgili detaylar görüşüldü.

Toplantıda yer alan LTB Başkanı Mehmet Harmancı, Kuzey Kıbrıs Turkcell şirketine teşekkür ederken, alımı kararını verdikleri engelsiz taksi konusunda önemli bir kaynağın yaratıldığını ifade etti.
Harmancı, yan sponsorlardan gelecek katkılarla da beklenilen rakama ulaşacaklarını ve alımını yapacakları araç ile engelli yurttaşların önemli bir beklentisini daha hayata geçireceklerini vurguladı.

Bu haber toplam 1076 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler