1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. LEFKOŞA MARATONU’NDA ÖDÜLLER VERİLDİ
LEFKOŞA MARATONU’NDA ÖDÜLLER VERİLDİ

LEFKOŞA MARATONU’NDA ÖDÜLLER VERİLDİ

Hafta sonu başarılı bir organizasyonla düzenlenen Ülker Lefkoşa Maratonu’nda ödüller sahiplerine verildi

A+A-

 

 

Ülker Lefkoşa Maratonu’ndan elde edilen gelir ve maratona konan teşvik ödülleri Atakom Ltd. tarafından Lefkoşa Şehir Kulübü’nde sahiplerine takdim edildi

 

Lefkoşa Şehir Kulübü ve Lefkoşa Türk Belediyesi’nin katkıları ile Atakom Ltd. sponsorluğunda KKTC Atletizm Federasyonu tarafından hafta sonu başarılı bir organizasyonla düzenlenen Ülker Lefkoşa Maratonu’nda ödüller sahiplerine verildi.

Lefkoşa Şehir Kulübü lokalinde dün düzenlenen etkinlikte, maraton yarışlarına katılan veya katılmadan bağışta bulunanların sağladığı 11 bin 610 liralık geliri Kemal Saraçoğlu Lösemili Çocuklar Vakfı Direktörü Nükhet Gündüz’e takdim edildi. Ayrıca Atakom Direktörü Tolga Atakan 21 km maratonunu teşvik amacıyla şirket olarak koydukları birincilere 1000, ikincilere 750 ve üçüncülere 500 TL tutarından ödülleri de başarılı atletlere verdi.

Vakıf Başkanı Gündüz, etkinlikte yaptığı konuşmada böylesine mükemmel ve anlamlı organizasyona katkı koyan Atakom Ltd., Lefkoşa Şehir Kulübü ve Lefkoşa Türk Belediyesi’ne vakıf adına içtenlikle teşekkür etti. Gündüz, konuşmasını tamamladıktan sonra, Atakom Direktörü Tolga Atakan, LŞK Başkanı Niyazi Manyera ve LTB’den Zehra Beyar’a vakfın anı hediyelerini takdim etti.

Etkinlikte konuşan Lefkoşa Şehir Kulübü Başkanı Niyazi Manyera toplumsal sosyal sorumluluğa özel önem vermeye ve bu konuda gelen anlamlı teklifleri desteklemeye devam edeceklerini belirtti.

Ülker Lefkoşa Maratonu’nda 21 kilometrede ilk üç dereceye girerek dün ödüllerini alan atletler şöyle:

Erkekler: Halil İri, Mehmet Şahin, Osman Atakan

Kadınlar: 1.Nazo Canıtez, 2. Zeynep Irgare, 3. Kadriye Depreli

 

 

Bu haber toplam 429 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler