1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. LEFKOŞA HESAP SORACAK
LEFKOŞA HESAP SORACAK

LEFKOŞA HESAP SORACAK

CTP-BG, yeni eylem sürecini Pazartesi günü başlatıyor. CTP-BG bugün gazetelere verdiği duyuruda, halkı, 5 Kasım Pazartesi günü, saat 11:00, eski Peyak Binaları önünde toplanmaya çağırdı. Eski Peyak Binaları önünde toplandıktan sonra Lefkoşa Belediye binas

A+A-

 

 

CTP-BG, yeni eylem sürecini Pazartesi günü başlatıyor. CTP-BG bugün gazetelere verdiği duyuruda, halkı, 5 Kasım Pazartesi günü, saat 11:00, eski Peyak Binaları önünde toplanmaya çağırdı. Eski Peyak Binaları önünde toplandıktan sonra Lefkoşa Belediye binasına yürünecek.

 

Lefkoşa Belediyesi önünde miting düzenleyecek olan CTP-BG, LTB Başkanı Cemal Bulutoğluları yanında UBP hükümetini de istifaya çağıracak.

 

CTP-BG Başkanı Özkan Yorgancıoğlu, konu ile ilgili yaptığı açıklamada, “Düzenleyeceğimiz mitingle son kez UBP'yi ve Cemal Bulutoğluları'nı istifaya çağıracağız. Bunu tüm halkımızla birlikte yapma arzusundayız. Lefkoşa'yı seven geleceğini yaşadığı ülkede görmek isteyen ve en önemlisi bugün yaşadıklarını hak etmediğini düşünen herkesi bu mitinge davet ediyoruz” dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 948 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler