1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. LEFKELİLER GÖNYELİ’DE BULUŞACAK
LEFKELİLER GÖNYELİ’DE BULUŞACAK

LEFKELİLER GÖNYELİ’DE BULUŞACAK

Lefke Türk Spor Kulübü’nün her yıl geleneksel olarak düzenlediği dayanışma gecesi Cuma akşamı gerçekleştiriliyor

A+A-

 

 

Lefke Türk Spor Kulübü’nün her yıl geleneksel olarak düzenlediği dayanışma gecesi Cuma akşamı gerçekleştiriliyor. Baraj Restorant’ta gerçekleşecek gece ile ilgili Lefke Türk Spor Kulübü, Basın Sözcüsü Dr. Erkut Öner imzası ile bir bildiri yayınladı. Bildiri şöyle:

“Her yıl geleneksel olarak düzenlediğimiz adanın dört bir tarafına dağılmış Lefke’lileri bir gecelik dahi olsa bir araya getirmek, hasret gidermek, yıllardır hiç görüşemeyenleri buluşturmak için bu yıl 19 Ekim 2012 Cuma akşamını seçtik.

Amacımız herkese nostalji yaşatmak, eski güzel günlerini hatırlatmak, birbirlerini belkide yıllardır görmeyen eski lise arkadaşını, eski mücahit arkadaşını, eski iş arkadaşını, komşusunu bir araya getirmek. Bugün KKTC’nin her tarafına dağılmış yüzlerce Lefke’li vardır. Hangi kamu iş yerine, hangi özel sektöre gitseniz orda muhakkak Lefke’den yetişmiş, orda doğup büyümüş bir Karadağ veya Aplıçlı veya Karşıyaka’lı birisi vardır. Ve eminiz ki bu arkadaşlar futbol sezonu boyunca her hafta sonu Lefke’nin maçlarını takip etmekte, başarıları ile sevinmekte, başarısızlıkta üzülmektedir.

Lefke Türk Spor Kulübü olarak, geçmiş yıllarda yaptığımız bu tür organizasyonlar büyük ilgi görmüş ve her yıl tekrarlanması için istekte bulunulmuştur. Her yıl katılım biraz daha artmakta, ilgi her yıl biraz daha çoğalmaktadır. İşte bu yıl da 19 Ekim 2012 Cuma gecesi saat 19.30’dan itibaren Gönyeli

Baraj Restaurant’ta yine buluşuyoruz.

Yaklaşık bir aydır bu konuda çalışmalar yapmaktayız. Lefke’lilere ve Lefke’yi sevenlere ulaşmaya çalışıyoruz. Ulaşabildiklerimizin geceye sıcak bakmaları bizi mutlu ederken motivasyonumuzu da artırıyor. Ulaşamadığımız Lefke’liler de var. Onlara da kucak açıyor ve onlarında katılmasını bekliyoruz. Haydi lefke’liler. 19 EKİM 2012 cuma akşamı Gönyeli Baraj Restaurant’ta buluşalım. Hem hasret giderelim, hem eğlenelim hem de kulübümüze sahip çıkalım. Unutmayalım dünyada başka karadağ başka Lefke yok. Daha fazla bilgi için 0533 861 07 90 numaralı telefonu arayabilirsiniz”

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 383 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler