1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. Lefke’den KOP’a 2’nci Randevu İsteği
Lefke’den KOP’a 2’nci Randevu İsteği

Lefke’den KOP’a 2’nci Randevu İsteği

Lefke Türk Spor Kulübü’nün Kıbrıs Futbol Federasyonu’na (KOP) üyelik sürecini değerlendiren Kulüp Sözcüsü Barış Burcu, önce “en kısa zamanda” dediği ikinci randevu tarihini, Kulüp Başkanı Yıltaç Mükellef’in telefonla aramasın

A+A-

 

Lefke’den KOP’a 2’nci Randevu İsteği

 

·        Kıbrıs Futbol Federasyonu’ndan gönderilen 82 sayfalık belgeyi incelediklerini belirten Lefke Türk Spor Kulübü Sözcüsü Barış Burcu, 14 Temmuz Cuma günü KOP’tan 2’nci randevu talebinde bulunacaklarını söyledi

 

Lefke Türk Spor Kulübü’nün Kıbrıs Futbol Federasyonu’na (KOP) üyelik sürecini değerlendiren Kulüp Sözcüsü Barış Burcu, önce “en kısa zamanda” dediği ikinci randevu tarihini, Kulüp Başkanı Yıltaç Mükellef’in telefonla aramasından sonra “14 Temmuz cuma, (yarın)” olarak düzeltti.

Pazartesi akşamı Lefke Kulüp Lokali’nde teknik bir toplantı yaptıklarını ve KOP’tan gönderilen 82 sayfalık kriterleri içeren belgeleri incelediklerini belirten Lefke Sözcüsü Barış Burcu, Arca Haber Ajansı’na verdiği özel demekte “UEFA ve FIFA kriterleri ile birlikte, KOP’un kendisiyle ilgili maddeleri de değerlendik. Karmaşık, çok teferruatlı, ancak gerçekleşmesi mümkün bir süreç bizleri bekliyor. Zorluklar, kriterlerin karmaşıklığından kaynaklanıyor. Kendi başımıza aşamayacağımız bir problem görmedik” dedi.

 

BURCU: “ KOP’UN REHBERLİĞİNE İHTİYACIMIZ VAR”

Bazı konularda daha çok bilgi edinmeye, bazı konularda ise pozitif ayrıcalıklara ihtiyaçlarını olduğunu söyleyen Lefke Türk Spor Kulübü Sözcüsü Barış Burcu, “Çok detaylı ve karmaşık süreci en kısa zamanda, en doğru biçimde tamamlayabilmemiz için KOP’un rehberliğine ihtiyacımız var” şeklinde konuştu.

KOP ile ilk görüşmelerinde kendilerine “2’nci randevuyu talep ederken, e-mail yolu ile bize kafanıza takılan soruları önceden gönderiniz” dediğini anımsatan Burcu, “Sorunları değerlendiriyoruz. Temmuz’2011 ayı içerisinde 2’nci randevu talebimizde bulunacağız” demişti.

Ancak söyleşi sonrası telefonla arayan Burcu, “ Kulüp Başkanımız Yıltaç Mükellef aradı ve direktiflerini verdi. ‘Bu çalışmaları bir an derhal bitir ve ikinci randevu için talepte bulunalım’ dedi. Buna göre yarın KOP’tan ikinci randevuyu talep edeceğiz” şeklinde konuştu.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 665 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler