1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. LEFKE’DE TEK HEDEF KAZANMAK
LEFKE’DE TEK HEDEF KAZANMAK

LEFKE’DE TEK HEDEF KAZANMAK

Telsim Süper Lig’de yarın lider Küçük Kaymaklı’yı konuk edecek olan Lefke, bu maçın hazırlıkları dün tam kadro yaptığı çalışma ile tamamlarken, antrenmanda hafif sakatlıkları bulunan Kasım ve Ersen de yer aldı Lefke Teknik Direktörü Mehmet

A+A-

 

 

 

Telsim Süper Lig’de yarın lider Küçük Kaymaklı’yı konuk edecek olan Lefke, bu maçın hazırlıkları dün tam kadro yaptığı çalışma ile tamamlarken, antrenmanda hafif sakatlıkları bulunan Kasım ve Ersen de yer aldı

 

Lefke Teknik Direktörü Mehmetali Özgürgün, takımın zorlu maçlara daha kolay motive olduğunu belirterek, geçen hafta bunun karşılığını aldıklarını, Küçük Kaymaklı maçında da tüm hesaplarını galibiyet üzerine yaptıklarını açıkladı

 

Haldun OKTAY

 

Telsim Süper Ligi’nde yarın lider Küçük Kaymaklı’yı ağırlayacak olan Lefke, bu maçla ilgili son çalışmasını dün Karadağ Stadı’nda yaparak maç saatini beklemeye başladı.

Lefke, bu zorlu maç öncesi tüm futbolcuların katılımı ile tam kadro bir çalışma gerçekleştirirken, antrenmanda, hafif sakatlıkları bulunan Kasım ve Ersen de yer aldı. Çalışmaya açma germe çalışması ile başlayan menekşe-beyazlılar, antrenmana pas çalışması ile devam etti.  Çalışmanın son bölümünde ise Küçük Kaymaklı maçına yönelik taktiksel bir çalışma yapıldı. Çalışmada, kanat varyasyonları, dar alanda baskı ve kapılan toplarla en hızlı şekilde gole gitme üzerinde duruldu.

Antrenman boyunca futbolcuların son derece ciddi çalıştığı ve motivasyonlarının üst seviyede olduğu gözlemlendi.

Zorlu maç öncesi Karadağ’da bu maçın heyecanı yaşanırken, karşılaşmanın büyük bir izleyici kitlesinin önünde oynanması bekleniyor.

 

ÖZGÜRGÜN: “HESAPLAR GALİBİYET İÇİN”

 

Lefke Teknik Direktörü Mehmetali Özgürgün, Küçük Kaymaklı maçı öncesi yaptığı açıklamada tüm hesapların galibiyet üzerine kurulduğunu belirterek, artık maç saatini beklemeye başladıklarını ifade etti.

Özgürgün şunları söyledi:

“Geçen hafta zorlu bir maç oynadık. Bu hafta yine zor bir maça çıkacağız. Bu maçlara daha kolay motive oluyoruz. Geçen hafta Yenicami karşısında bunun karşılığını aldık. Bütün hazırlıklarımızı galibiyet üzerine yaptık. Tüm gücümüzle galip gelmek için uğraşacağız. Maç için her şey hazır, sadece maç saatini bekliyoruz” diye konuştu.

 

 

 

Bu haber toplam 507 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler