1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. LEFKE’DE KARAR GÜNÜ
LEFKE’DE KARAR GÜNÜ

LEFKE’DE KARAR GÜNÜ

Yıltaç Mükellef başkanlığında bu akşam toplanacak olan Lefke’nin yeni yönetimi hem görev bölümü yapacak, hem de teknik direktörünü belirleyecek. Geçtiğimiz akşam yapılan genel kurulda yeniden Lefke Türk spor Kulübü başkanlığına getirilen Yıltaç Mük

A+A-

 

 

 

Lefke Spor Kulübünde yeniden başkanlığa getirilen Yıltaç Mükellef, “Mehmet Özeralp için 150 bin, Musa Şanlıer içinde 100 bin TL getiren bu futbolcuları alır” dedi

 

Hüseyin KIRAL

 

Yıltaç Mükellef başkanlığında bu akşam toplanacak olan Lefke’nin yeni yönetimi hem görev bölümü yapacak, hem de teknik direktörünü belirleyecek.

Geçtiğimiz akşam yapılan genel kurulda yeniden Lefke Türk spor Kulübü başkanlığına getirilen Yıltaç Mükellef, şu ana kadar hiçbir teknik adamla konuşmadığını açıkladı.

Yıltaç Mükellef, bu konu ile ilgili bu akşam gerçekleşecek olan yönetim kurulu toplantısında görev bölümü yapacaklarını, daha sonra ise takımın başına hangi teknik direktörü getirmek istediklerini belirleyip, o teknik adamla antlaşma yolu arayacaklarının altını çizdi.

 

“BONSERVİS BEDELLERİNDE PAZARLIK YAPMAM”

 

Yıltaç Mükellef, şu ana kadar kendilerine Mehmet Özeralp için Küçük Kaymaklı’nın, Musa Şanlıer için de Çetinkaya’nın transfer teklifi olduğunu açıklarken, Mehmet’in bonservis bedelinin 150 bin, Musa’nın da 100 bin TL olduğunun altını çizdi.

Lefke Türk Spor Kulübü Başkanı Yıltaç Mükellef, “Benim kulübümde oynamak istemeyen her futbolcu istediği kulübe gidebilir, yalnız her futbolcunun bir bedeli vardır. Bizler kulüp olarak bedeli belirlerken, Türk Lirası olarak belirledik ve bu bedelden bir kuruş aşağıya inmeyiz” dedi.

Yıltaç Mükellef, “Mehmet ve Musa’nın bedellerini de belirlerken aldığımız fiyat ne ise onu istedik” açıklamasında bulundu.

 

BWELE GUY GERİ GELİYOR

 

Yabancı oyuncu konusuna da açıklık getiren Lefke Türk Spor Kulübü Başkanı Yıltaç Mükellef, Türkiyeli oyuncunun çok kaliteli olması gerektiğini ve eğer kalitelisini bulamazlarsa bu kontenjanı kullanmayacaklarının altını çizerken, yabancı kontenjanında ise Bwele’nin geri geleceğinin altını çizdi.

Mükellef, diğer yabancı konusunda ise teknik heyeti belirledikten sonra karar üreteceklerinin sözlerine ekledi.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 537 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler