1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. LEFKE’DE BİRİNCİ YÜCEBAŞ
LEFKE’DE BİRİNCİ YÜCEBAŞ

LEFKE’DE BİRİNCİ YÜCEBAŞ

İbrahim Yücebaş, ilk ayakta olduğu gibi bu organizasyonda da birinci oldu. İkinciliği Edim Macila’nın elde ettiği yarışta üçüncü Kerim Beşok oldu. KKTC Lassa Dirft şampiyonası’nın ikinci ayağı dün Lefke’de düzenlendi. Kuzey Kıbrıs To

A+A-

 

 

KKTC Lassa Dirft şampiyonası’nın ikinci ayağı dün Lefke’de düzenlendi. Lefke Festival alanında düzenlenen ikinci ayak yarışında İbrahim Yücebaş, ilk ayakta olduğu gibi bu organizasyonda da birinci oldu. İkinciliği Edim Macila’nın elde ettiği yarışta üçüncü Kerim Beşok oldu.

 

KKTC Lassa Dirft şampiyonası’nın ikinci ayağı dün Lefke’de düzenlendi. Kuzey Kıbrıs Touring ve Otomobil Kurumu (KKTOK) tarafından gerçekleşen organizasyon Lefke Festival alanında yer aldı.

İlk ayağı Mayıs ayı içerisinde Girne Amerikan Üniversitesi kampüsünde yer alan Lassa Drift Şampiyonası’nın bu ayağında İbrahim Yücebaş ilk sırada yer almıştı. Dün gerçekleşen yarışta Yücebaş yine birinci olarak Nissan Silvia marka aracıyla birinciliğini ilan etti.

Organizasyon sonunda düzenlenen ödül töreninde dereceye giren yarışçılara ödüllerini Lefke Belediye Başkanı Mehmet Zafer, yarış sponsoru Ercantan İnşaat Şirketi müdür Hakan Özdemir ve KKTOK Başkanı Zeki topcu takdim etti.

Yarış sonunda oluşan sıralama şöyle:

 

1.İbrahim Yücebaş Nissan Silvia

2.Edim Macila       Nissan Silvia        

3.Kerim Beşok      Nissan Silvia

4.Güner Şevketoğlu Nissan Skyline

5.Eser Yılsay        Nissan Silvia

6.Celal Bozbeyli    Nissan Silvia

7.Ulus Candanal    Nissan Silvia

8.Tahir Selviler     Subaru Impreza

9.Liam Shrimpton Nissan 350Z

10.Salahi Karalım Mercedes AMG

 

 

 

 

 


Fotoğraflar: Haldun Oktay

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 921 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler