1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. Lefke sözünde durmadı, 'çağrı geri' alındı
Lefke sözünde durmadı, çağrı geri alındı

Lefke sözünde durmadı, 'çağrı geri' alındı

Lefke ile Futbol Federasyonu arasındaki kaosu önlemek amacıyla KTFF Olağan Üstü Genel Kurulu’nun toplanması için Futbol Kulüpleri Birliği, dün saat 14.30’da dilekçesini geri çekti. 23 imza ile dilekçe verdiklerini, imza sayısının dün 23’

A+A-

 

 

Futbol Kulüpleri Birliği Başkanı Yurdaer Garip, Lefke’nin sözünde durmamasından yakındı

 

Lefke sözünde durmadı, “çağrı geri” alındı

 

·        İmza sayısının dün 23’ten 25’e yükselmesini beklediğini belirten Futbol Kulüpleri Birliği Başkanı Yurdaer Garip: “Bize söz verildiği gibi olmadı. Lefke mahkemeye başvurusunu geri almadı”

 

Lefke ile Futbol Federasyonu arasındaki kaosu önlemek amacıyla KTFF Olağan Üstü Genel Kurulu’nun toplanması için Futbol Kulüpleri Birliği, dün saat 14.30’da dilekçesini geri çekti.

23 imza ile dilekçe verdiklerini, imza sayısının dün 23’ten 25’e yükselmesini beklediğini belirten Futbol Kulüpleri Birliği Başkanı Yurdaer Garip, “Bize söz verildiği gibi olmadı. Lefke mahkemeye başvurusunu geri almadı. Halbuki, Lefke Genel Kurulu’nun toplanmasındaki amaç bu idi” şeklinde konuştu.

 

ASKIYA ALDIK İFADESİ HİÇBİR ŞEY İFADE ETMEZ

Lefke’nin “Askıya aldık” demesinin hiçbir şey ifade etmediğini söyleyen Garip, “Birçok kulüp beni aradı ve ‘Anlaşmamız bu değildi. Lefke bizlere güvenmiyorsa, biz Lefke’ye nasıl ve niçin güvenelim’ dediler ve imzalarını geri çekmek istediklerini söylediler. Bunun üzerine bir gün önce verdiğim dilekçeyi, bir gün sonra üzülerek geri alıyoruz” dedi.

Futbol Kulüpleri Birliği Başkanı Yurdaer Garip; KTFF Olağanüstü Genel Kurulu’nu, Lefke’nin Tahkim Kurulu’na başvuru yolunu açmak amacıyla çağırdıklarını da anımsattı.

 

 

 

Bu haber toplam 691 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler