1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. LEFKE GALİBİYETE ALIŞTI: 1-3
LEFKE GALİBİYETE ALIŞTI: 1-3

LEFKE GALİBİYETE ALIŞTI: 1-3

Telsim Süper Lig’in yeni ekiplerinden Hamitköy, kendi sahasında diğer bir Süper Lig temsilcisi Lefke ile hazırlık maçı kapsamında karşı karşıya geldi. Karşılaşmanın ilk yarısını Hamitköy bir süredir denediği Tevrat’ın golü ile 1-0 önde kapadı.

A+A-

 

 

Dün Hamitköy ile Lefke arasında oynanan hazırlık karşılaşmasında gülen taraf menekşe beyazlılar oldu. Hamitköy’ün golünü bir süredir denemede olan Tevrat kaydederken, Lefke’nin golleri Kasım (2) ve Aziz’den geldi

 

ŞANSSIZ SAKATLIKLAR... Hamitköy’de bir süredir denenen Kenneth’in yaşadığı ciddi sakatlığın ardından 1 ay sahalardan uzak kalacağı öğrenildi. Kaleci Salih Işık elinden sakatlanırken, Lefke’de Ersen Esmeraslan dizinden bir sakatlık yaşayarak oyuna devam edemedi

 

Çağan Kutgüner

 

Telsim Süper Lig’in yeni ekiplerinden Hamitköy, kendi sahasında diğer bir Süper Lig temsilcisi Lefke ile hazırlık maçı kapsamında karşı karşıya geldi. Karşılaşmanın ilk yarısını Hamitköy bir süredir denediği Tevrat’ın golü ile 1-0 önde kapadı. İkinci devrede oyuna ağırlığını koyan Lefke, golcü futbolcu Kasım Tağman’ın kaydettiği 2 gol ile üstünlüğü ele geçirirken, son gol Lefke futbolcusu Aziz’den geldi. Doksan dakika sonunda Lefke rakibi Hamitköy’ü 3-1 mağlup etti.

 

ŞANSSIZ SAKATLIKLAR

 

Hamitköy’de transferi gündemde olan Kenneth ilk yarıda şanssız bir sakatlık yaşarken, yaşadığı sakatlık sonrası 1 ay kadar sahalardan uzak kalacağı öğrenildi. İkinci yarının başlarında ise Hamitköy’ün kalesini devralan Salih Işık girdiği ilk pozisyonda parmağından sakatlanarak yerini ilk yarıda kaleyi koruyan Çağatay’a bıraktı.

Lefke’de ise Ersen Esmeraslan ilk yarıda dizinden sakatlanarak oyundan çıktı. Hamitköy’de yüzleri güldüren tek olay ise uzun bir sakatlık dönemi yaşayan Kenan’ın sahalara geri dönmesi oldu.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 528 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler