1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. LAPTA’DA KAMP İPTAL
LAPTA’DA KAMP İPTAL

LAPTA’DA KAMP İPTAL

Lapta yabancı futbolcularına vize verilmediği için Türkiye kampını iptal etti Kamp için 24 Ağustos tarihinde Ankara – Kızılcahamam’a gitmeyi planlayan Lapta futbol takımı, yabancı futbolcularına vize verilmeyince bu kampı iptal etti. Ka

A+A-

 

 

Lapta yabancı futbolcularına vize verilmediği için Türkiye kampını iptal etti

 

 

Kamp için 24 Ağustos tarihinde Ankara – Kızılcahamam’a gitmeyi planlayan Lapta futbol takımı, yabancı futbolcularına vize verilmeyince bu kampı iptal etti. Kamp yapmak üzere 24 Ağustos’ta Ankara’ya gitmeyi planlayan Lapta futbol takımı yabancı futbolcularının vize alamaması üzerine Türkiye kampından vazgeçti.

 

VİZE ALINAMADI

Telsim Süper Lig ekiplerinden Lapta önceden planladığı Ankara – Kızılcahamam kampını iptal etti. 24 Ağustos tarihinden itibaren 1 hafta süre ile kamp yapmayı planlayan Lapta ekibi yabancı futbolcularına Türkiye vizesi verilmeyince bu planından vazgeçmek zorunda kaldı.

Konu ile ilgili olarak bilgisini aldığımız Lapta teknik patronu Hüseyin Cantürk kampın iptal edildiğini doğruladı. Cantürk Türkiye kampının tüm ekibin bir arada çalışması ve futbolcuların kaynaşması açısından önemli olduğunu, eksik bir kadro ile oraya gitmenin takıma fayda sağlamayacağını düşündükleri için kampı iptal ettiklerini söyledi. Cantürk ilerleyen günlerde takıma gerekirse ülkemizde kamp yaptırılacağını da sözlerine ekledi.

 

 

 

Bu haber toplam 487 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler