1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. LAPTA’DA İKİNCİ CANTÜRK DÖNEMİ
LAPTA’DA İKİNCİ CANTÜRK DÖNEMİ

LAPTA’DA İKİNCİ CANTÜRK DÖNEMİ

Telsim Süper Lig’in 15’inci haftasında kendi sahasında Küçük Kaymaklı’ya mağlup olan Lapta’da teknik direktör Mustafa Özarabacı takımın ve yönetimin önünü açmak adına istifasını yönetime sunmuştu. Bu gelişmelerin ardından Lapta yön

A+A-

 

 

Mustafa Özarabacı ile karşılıklı olarak yolları ayıran Lapta yönetimi, dün ligin ilk devresinde Göçmenköy’ü çalıştıran Hüseyin Cantürk ile anlaşma sağladı. Lapta Başkanı Fuat Namsoy “Takımı bilen bir hocayla anlaştık” dedi

 

Telsim Süper Lig’in 15’inci haftasında kendi sahasında Küçük Kaymaklı’ya mağlup olan Lapta’da teknik direktör Mustafa Özarabacı takımın ve yönetimin önünü açmak adına istifasını yönetime sunmuştu. Bu gelişmelerin ardından Lapta yönetimi ve Mustafa Özarabacı geçtiğimiz gün bir görüşme yaparak karşılıklı anlaştı ve yolları ayırdı.

Ligin ikinci devresinde henüz galibiyetle tanışamayan ve 13 puan ile 11’inci sırada bulunan Lapta’da dün yaşanan gelişmeler doğrultusunda takımı geçtiğimiz yıl da çalıştıran Teknik Direktör Hüseyin Cantürk ile anlaşma sağlandı. Cantürk’ün bugün gerçekleşecek antrenmanda takımın başında olacak.

 

NAMSOY: “TAKIMI BİLEN BİR HOCAYLA ANLAŞTIK”

Yaşanan gelişmeler doğrultusunda görüşlerini aldığımız Lapta Türk Spor Kulübü Başkanı Fuat Namsoy takımın motivasyonunu bir an evvel tekrardan sağlamak adına geçtiğimiz yıl çalıştıkları Hüseyin Cantürk ile görüştüklerini ve anlaşmaya vardıklarını açıkladı. Namsoy “Dün (geçtiğimiz gün) Mustafa hocamızla bir toplantı yaptık. Kendisinden memnunduk, devam etmesini arzuluyorduk ancak gelinen bu noktada takımın ve yönetimin önünü açmak adına ayrılmasının uygun olacağını söyledi, karşılıklı anlayış içerisinde yolları ayırdık” dedi.

Ligde bulundukları sıkıntılı duruma da değinirken takımın bu zor durumda toparlanabilmesi adına acilen hareket ettiklerini belirten Namsoy “Takımı bilen, futbolcuları tanıyan, geçtiğimiz yıl da takımın başında olan Hüseyin Cantürk ile anlaştık” diye konuştu.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 644 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler