1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. LAPTA’DA 'ANLAŞMA' SIKINTISI
LAPTA’DA ANLAŞMA SIKINTISI

LAPTA’DA 'ANLAŞMA' SIKINTISI

Geçtiğimiz sezon Süper Lig’te play out maçları sonunda kalan Lapta, yeni sezon hazırlıklarına başlamasına rağmen kadrosunda bulunan bazı futbolcularla henüz anlaşma sağlayamadı. Bu bağlamda bir süre önce futbolcular ile bir görüşme yapılmasına rağme

A+A-

 

 

GÖKTAŞ, ARNAVUT VE AVCI... Yeni sezon öncesi hazırlıklarına hafif antrenmanlarla başlayan Lapta’da geçtiğimiz sezon forma şansı bulan ve gösterdikleri performansla dikkatleri üzerine çeken Kemal Göktaş, Mustafa Arnavut ve Mustafa Avcı, kulüp ile anlaşma sağlayamadığı öğrenildi

 

YENİDÜZEN Spor Servisi

 

Geçtiğimiz sezon Süper Lig’te play out maçları sonunda kalan Lapta, yeni sezon hazırlıklarına başlamasına rağmen kadrosunda bulunan bazı futbolcularla henüz anlaşma sağlayamadı. Bu bağlamda bir süre önce futbolcular ile bir görüşme yapılmasına rağmen Kemal Göktaş, Mustafa Arnavut ve Mustafa Avcı’nın takımda kalıp kalmayacağı belirsizliğini koruyor. Kemal Göktaş’ın yeni sezonda Lapta’da kalmak istememesi, Mustafa Arnavut’un kulüp ile anlaşma sağlayamaması ve bonservisi Alsancak Yeşilova’da bulunan Mustafa Avcı’nın Lapta ile anlaşma sağlayamaması sonrası bu oyuncuların Lapta’daki geleceği netleşmiş değil.

 

KEMAL KİRALIK GİDEBİLİR

Lapta’nın golcü futbolcularından Kemal Göktaş, yeni sezon öncesi takımın başladığı antrenmanlara katılmadığı ve kulüpten ayrılmayı düşündüğü spor kamuoyu tarafından biliniyordu. Elde edinilen bilgilere göre Göktaş’ın takımdan ayrılmak istediği ve yöneticilerle yaptığı görüşme sonrasında satılmasına karşı çıkıldığı ancak kiralık olarak bir başka takıma gitme konusunda görüş birliğine varıldığı öğrenildi. Göktaş’a Süper Lig, Birinci Lig ve İkinci Lig’ten 3-4 tane kulübün talip olduğu ve yeni sezonda Lapta forması giymeyeceği öğrenildi. Göktaş geçtiğimiz sezon Süper Lig’de ve play out maçlarında takımı adına 3 gol kaydetmişti.

 

ARNAVUT’UN DURUMU BELİRSİZ

Lapta’da önümüzdeki sezon forma giyip giymeyeceği henüz netleşmeyen bir diğer isim Mustafa Arnavut. Yeni sezon için çalışmalarına hafif antrenmanlarla başlayan Lapta’da Mustafa Arnavut’un takım ile birkaç antrenmana çıktığı, ancak yönetimle yapılan görüşmeler sonrası anlaşma sağlanamaması sonrası antrenmanlara katılmadığı öğrenildi. Arnavut’un yeniden yönetimle anlaşma zemini arayabileceği belirtilirken, bu futbolcunun takımda kalıp kalmayacağı ilerleyen günlerde netlik kazanacak. Mustafa Arnavut geçtiğimiz futbol sezonunda Lapta’nın düzenli forma şansı verdiği ve güvendiği oyuncular arasında yer alıyordu.

 

AVCI’NIN ÖNCELİĞİ LAPTA

Kemal Göktaş ve Mustafa Arnavut’un ardından geçtiğimiz sezon Alsancak Yeşilova’dan kiralanan Mustafa Avcı’nın yeniden kadroya dahil edilip edilmeyeceği merak konusu oldu. Takımda gösterdiği performansla dikkatleri üzerine çeken Avcı’nın Lapta ile yaptığı görüşmeler sonrası Göktaş ve Arnavut gibi anlaşma sağlayamaması sonrası bu futbolcunun başka bir kulübe transfer olma olasılığının arttığı öğenildi. Lapta’nın yeni sezon için bonservisi konusunda Alsancak Yeşilova ile anlaştığı ancak Avcı’ya teklif edilen rakam konusunda anlaşmaya varılamadığı öğenildi. Mustafa Avcı’nın önceliğinin Lapta olduğu belirtilirken, anlaşma zemini sağlanamaması halinde başka bir takıma transfer olabileceği spor kamuoyunda belirtiliyor. Mustafa Avcı geçtiğimiz sezon Süper Lig de Lapta adına 25 kez forma giymiş ve bir gol kaydetmişti.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 649 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler