1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. LAPTA YABANCILARI BEKLİYOR
LAPTA YABANCILARI BEKLİYOR

LAPTA YABANCILARI BEKLİYOR

Süper Lig’in Girne temsilcilerinden Lapta’da yeni sezon ve transfer çalışmaları sürüyor.

A+A-

 

 

Süper Lig ekiplerinden Lapta, yeni sezon hazırlıklarını bir haftadan beridir sürdürürken, önümüzdeki hafta iki Kamerunlu ve bir TC’li oyuncuyu denemek üzere ülkemize getirecek

 

YENİDÜZEN Spor Servisi

 

Süper Lig’in Girne temsilcilerinden Lapta’da yeni sezon ve transfer çalışmaları sürüyor.

Lapta Teknik Direktörü Hüseyin Cantürk, yeni sezon hazırlıklarına geçen hafta çarşamba günü başladıklarını ve bir haftalık süreçte 6 antrenman gerçekleştirdiklerini söyledi.

Çalışmalardan memnun olduğunu ve idmanların neşeli geçtiğini belirten Cantürk, önümüzdeki hafta yabancı oyuncuların da katılımı ile daha iyi bir çalışma ortamı oluşacağını ifade etti.

 

İKİ KAMERUNLU, BİR TC’Lİ DENENECEK

 

Takımda eksik yerlere takviye yapmak için çalıştıklarını açıklayan Cantürk, bir TC’li, iki de Kamerunlu futbolcunun önümüzdeki pazartesi veya salı günü ülkemize gelmesini beklediklerini ve bu oyuncuları denemeye alacaklarını kaydetti.

Biri TC’li olmak üzere iki forvet ve bir orta saha oyuncu transferini düşündüklerini yineleyen Lapta Teknik Direktörü Hüseyin Cantürk, yerli oyuncu transferi konusunda da girişimlerin sürdüğünü, görüştükleri oyuncuların olduğunu fakat bu transferlerin sonuçlanmadan açıklama yapmak istemediklerini dile getirdi. Cantürk, yapılacak takviyelere göre, mevcut kadrodan da oyuncu göndereceklerini belirtti.

Yeni sezonla ilgili çalışmalar hakkında da bilgi veren Cantürk, önümüzdeki hafta sonu sezon açılışını, , 25 Ağustos-2 Eylül tarihleri arasında yurtdışında kamp yapmayı planladıklarını söyledi.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 498 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler