1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. KUZEYE BAKMAKLA YETİNDİ
KUZEYE BAKMAKLA YETİNDİ

KUZEYE BAKMAKLA YETİNDİ

Clinton’ın, bir etkinlikte konuşma yapmak üzere geldiği Güney Kıbrıs’ta uzun yol olarak bilinen Lokmacı Yolu’nu gezdiği bildirildi

A+A-

 

 

Amerika Birleşik Devletleri eski başkanlarından Bill Clinton’ın, bir etkinlikte konuşma yapmak üzere geldiği Güney Kıbrıs’ta uzun yol olarak bilinen Lokmacı Yolu’nu gezdiği bildirildi.

Fileleftheros gazetesi, “Bill Clinton Ledra’da Yürüyüşte” başlığıyla, fotoğraflı olarak aktardığı haberinde, Clinton’ın Lokmacı yolunda yürüyerek buradaki bir lokantada yemek yediğini, mağazalardaki indirim yazılarıyla ve yoldaki parke taşlarıyla ilgili yorum yaptığını yazdı.

Haberde, Clinton’ın “Kıbrıs’ın yarısının Türkler tarafından işgali” ile ilgili herhangi bir yorum yapmadığı ve sadece Kuzey’e doğru “küçük bir bakış fırlatmakla” yetindiği belirtildi.

Gazete, Clinton’ın akşam saatlerinde Kıbrıs Avrupa Üniversitesi’ndeki küresel ekonomi konulu konuşmasını yaptığını kaydederken, küçük bir grubun Clinton’ın konuşması sırasında Amerikan emperyalizmi aleyhinde slogan attıklarını ekledi.

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 1169 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler