1. HABERLER

  2. SEKTÖR

  3. Kuzey Kıbrıs Turkcell’den önemli açılım
Kuzey Kıbrıs Turkcell’den önemli açılım

Kuzey Kıbrıs Turkcell’den önemli açılım

Kuzey Kıbrıs Turkcell’den çok önemli açılım: Kuzey Kıbrıs Turkcell’in faturalı paketlerine Türkiye’deki tüm operatörler yönüne yapılan aramalar dahil edildi

A+A-

Kuzey Kıbrıs Turkcell önemli bir açılım yaparak, Kuzey Kıbrıs ile Türkiye yönüne aramalardaki farklılığa son verdi, mobil iletişimde faydaları eşitledi, mesafeleri kaldırdı.

Kuzey Kıbrıs Turkcell’in faturalı hat kullanan müşterileri, paketleri kapsamında sunulan dakikalar ile Türkiye’deki mobil operatörleri “yurt içi” gibi arayabilecek.

Türkiye’deki Turkcell’liler de kendi paketleri içerisindeki dakikalarla Kuzey Kıbrıs Turkcell’le görüşebilecek.
Kuzey Kıbrıs Turkcell Genel Müdürü Aybars Karaatmaca, “Bu yeni açılımın özünde toplumsal fayda vardır. Çünkü istiyoruz ki, Kuzey Kıbrıs Turkcell’liler sevdikleriyle çok daha keyifli iletişim imkânına sahip olabilsin, Türkiye’deki sevdikleri de Turkcell paketleri ile onları arayabilsin, iş insanlarımız bu fayda ile maliyetlerini düşürsün, kârını artırsın” diyerek, iletişimdeki yeni dönemin müjdesini verdi.

‘Turkcell Büyük Bir Aile’

Kuzey Kıbrıs Turkcell’in ‘Yurt İçi Her Yöne ve Kuzey Kıbrıs Turkcell yönüne’ tüm paketlerine Türkiye’deki tüm mobil operatörler dahil edildi.
“Türkiye ile iletişimde Turkcell Büyük Bir Aile” diyen Kuzey Kıbrıs Turkcell, yeni açılımını kamuoyu ile paylaştı.
Türkiye ile hem kaliteli hem de hesaplı iletişim devrini başlatan Kuzey Kıbrıs Turkcell, “şebeke içi ve yurt içi her yöne konuşma dakikası içeren faturalı paketleri ile sunulan paket dakikalarının artık Türkiye’deki tüm mobil operatörler yönüne yapılan aramalarda da geçerli olacağını” açıkladı.
Kuzey Kıbrıs Turkcell müşterileri KKTC’den Türkiye’deki tüm mobil operatörler yönüne yaptıkları aramalarda, paket faydaları kapsamında sunulan dakikaları hiçbir ek ücret ödemeden kullanabilecek.
Türkiye’deki Turkcell’liler de kendi paketleriyle Kuzey Kıbrıs Turkcell’li sevdikleri ile görüşebilecek.

Hangi paketleri kapsıyor?

Kuzey Kıbrıs Turkcell tarafından düzenlenen basın toplantısında şebeke içi ve yurtiçi dakika faydası sunan ve Türkiye GSM aramalarının dahil olacağı faturalı paketler de açıklandı:

Bireyselde:
- Her Yöne Paketler
- Gold Mini & Gold & Platinum
- Kamu 300/500
- Kuzey Kıbrıs Turkcell yönüne olan Gold Paketler
Kurumsalda:
- Gold Mini & Gold & Platinum
- Kamu 300/500
- Kuzey Kıbrıs Turkcell yönüne olan Gold Paketler
Söz konusu faturalı paket müşterilerinin hiçbir ek ücret ödemeden ve ek bir katılım gerekmeden bu avantajdan faydalanacağı belirtilirken, “Kuzey Kıbrıs Turkcell’lilerin bu paketleri kapsamındaki dakikalar, Türkiye’deki tüm mobil operatörler yönüne de geçerli olacak” dendi.

Karaatmaca: Hesaplı iletişimde Turkcell farkı

Kuzey Kıbrıs Turkcell’in yeni açılımını paylaştığı basın toplantısı Lefkoşa’da Merit Otel‘de yapıldı.
Büyük katılımla gerçekleşen basın toplantısında, Kuzey Kıbrıs Turkcell Genel Müdürü Aybars Karaatmaca ile Kuzey Kıbrıs Turkcell Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Ozan Çağlar Aslan, Turkcell’in mobil iletişim alanındaki yeni faydalarını anlattı.
Kuzey Kıbrıs Turkcell Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Ozan Çağlar Aslan da sağlanan bu yeni faydanın içeriklerini paylaştı, hiçbir ek ücret ödemeden, paketlerle birlikte Türkiye ile iletişimin artık çok daha rahat olduğunu belirtti.
Kuzey Kıbrıs Turkcell Genel Müdürü Aybars Karaatmaca, Turkcell ailesi olarak iletişimde yeni bir dönemin ilk adımını attıklarını belirterek, "Bu bir lansman değil yeni bir açılım ve odağında toplumsal fayda var. Her bir Kuzey Kıbrıs Turkcell’linin sevdikleriyle çok daha hesaplı, çok daha avantajlı iletişimi için Turkcell farkını ortaya koyuyoruz"  şeklinde konuştu. Aybars Karaatmaca, Kuzey Kıbrıs ile Türkiye arasındaki mesafeleri kaldırdıklarına dikkat çekti.
Karaatmaca sözlerini şöyle sürdürdü:
" Kuzey Kıbrıs Turkcell’in, Türkiye’nin lider GSM operatörü olan Turkcell’in de içinde bulunduğu Turkcell Grup’un bünyesinde yer alması ülkemiz için yarattığımız değerlerin katsayısını artırma fırsatları sunuyor. Bugün burada lansmanını yaptığımız iş Kuzey Kıbrıs’tan Türkiye’ye, Türkiye’den Kuzey Kıbrıs’a iletişim kurmak isteyenlere verdiğimiz faydanın müjdesidir. Türkiye Turkcell’le birlikte yeni bir açılımı ortaya koyuyoruz. Bugüne kadar alışılmış olan ‘Yurt İçi Her Yöne ve Kuzey Kıbrıs Turkcell yönüne aramaların’ tanımını artık pek çok paketimizde ‘Türkiye ve Yurt İçi Her Yöne’ye dönüştürdük. Her Yöne kavramını değiştirdik. Türkiye’yi de ekledik. Böylece bu aileyi daha da büyüttük. Ülkemizde her 10 kişiden 7’si Kuzey Kıbrıs Turkcell müşterisi ve lider operatör olmanın avantajını yaşıyorlar. Kuzey Kıbrıs Turkcell faturalı hat kullanan bireysel ve kurumsal müşterilerimiz, paketleri kapsamında sunulan dakikalar ile Türkiye’deki tüm mobil operatörleri artık “yurt içi” gibi arayabilecek. Yurt dışında okuyan çocuğunuzla, iş yaptığınız müşterinizle, iş ortağınızla, ailenizle paketiniz kapsamında hiçbir ek ücret ödemeden dilediğinizce konuşabileceksiniz. Bununla da kalmıyoruz.  Türkiye’deki Turkcell’liler de kendi paketleri içerisindeki dakikalarla, Kuzey Kıbrıs Turkcell’li sevdikleri ile görüşebilecek."


"Yurt içini arar gibi"

Lefkoşa’dan İzmir’e Girne’den İstanbul’a Gazimağusa’dan Ankara’ya Güzelyurt’tan Trabzon’a mesafelerin ortadan kalktığı büyük bir aile yarattıklarını anlatan Aybars Karaatmaca, sözlerini şöyle sürdürdü:
"Tüm ülkeye müjdemiz şudur ki; bundan böyle Türkiye'deki sevdiklerimizi aynı Lefkoşa'daki bir dostumuzu arar gibi, Karpaz'daki öğretmenimizle sohbet eder gibi, Yeşilırmak'taki çilek üreticisi ile konuşur gibi, Alsancak'ta Akdeniz'in güzelliğini yaşayan bir arkadaşımıza ‘merhaba’ der gibi sesleneceğiz."
Toplumsal fayda ve sosyal sorumluluğa dönüşmeyen hiçbir yatırımın anlamlı olmadığına inandıklarını belirten Karaatmaca, adamızda Türkiye'yle bağlantısı bulunan çok sayıda işçi, öğrenci, asker ve profesyonel olduğuna dikkat çekti.
Bu kişilerin aileleriyle birlikte önemli bir sayıyı temsil ettiğini söyleyen Karaatmaca, "Çok sayıda insanın iletişimine fayda sağlamış oluyoruz" dedi.
"Özellikle gurur duyarak altını çizmek istiyorum ki bu fayda ilk kez ve sadece Kuzey Kıbrıs Turkcell’de" şeklinde konuşan Karaatmaca, bu açılımı Türkiye Turkcell'le birlikte hayata geçirdiklerini ifade etti.
Kuzey Kıbrıs Turkcell Genel Müdürü Aybars Karaatmaca, bu yeni açılımda emeği geçen herkese teşekkür ederek, "En ileri teknolojiler, kaliteli iletişim ve avantajlı paketlerle ülkemize hizmet vermeye devam edeceğiz" şeklinde sözlerini tamamladı.

Bu haber toplam 6722 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler