1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. KUZEY KIBRIS İÇİN GALAXY S III VAKTİ
KUZEY KIBRIS İÇİN GALAXY S III VAKTİ

KUZEY KIBRIS İÇİN GALAXY S III VAKTİ

KKTC’de ilk kez Samsung Galaxy S III’ü aboneleri ile buluşturan Telsim, abonelerinin ihtiyaçları doğrultusunda, ekonomik ve avantajlı tarifeler sunmaya devam ediyor.

A+A-

 

 

KKTC’de ilk kez Samsung Galaxy S III’ü aboneleri ile buluşturan Telsim, abonelerinin ihtiyaçları doğrultusunda, ekonomik ve avantajlı tarifeler sunmaya devam ediyor.

 

Telsim faturalı hat abonelerinin Samsung Galaxy S III’e sahip olabilmeleri için, iki farklı Özgür Tarife seçeneği bulunuyor. Aboneler ister seçmiş oldukları Özgür Tarifelerine ek bir ücret ödeyerek, isterlerse de standart faturalarına sadece cihaz ücretini yansıtarak Samsung Galaxy S III’e sahip olabilirler. Aboneler seçmiş oldukları avantaj paketlerine göre, Telsim’in süper hızlı internetinden de ücretsiz olarak yararlanabilirler.

 

Telsim, herkesin en yeni ve doğadan ilham alan cihazı ile tanışsın diye, Özgür Tarifeyi seçen abonelerine iki farklı kampanya hazırladı. Bunlardan birtanesi Mini paket, bu paketi seçen aboneler yurt içi her yöne 400 dakika ve 400 SMS hediyenin yanında, her ay da otomatik olarak yüklenecek 5GB’lık ücretsiz internet paketinin de sahibi olacaklar. Maxi paketi seçen aboneler ise, yurt içi her yöne 900 dakika ve 900 SMS hediye kazanırken, her ay otomatik yenilenecek olan 5GB’lık internet paketinin sahibi olacaklar.

 

Sadece Samsung Galaxy S III’den yararlanmak isteyen, Telsim standart tarife kullanan aboneler için de iki farklı seçenek bulunuyor. Bu seçeneklerden ilki, Telsim standart tarifelerine 24 ay boyunca, ek olarak 89 TL ödeyerek, 12 ay boyunca 3 GB’lık internet paketinin ve  Samsung Galaxy S III’ün sahibi olabilecekler. Diğer farklı paket ise, 12 ay boyunca standart tarifelerine ek cihaz ücreti olarak ayda 169 TL ödeyerek, 24 ay boyunca ücretsiz olan5 GB’lık internet paketinin sahibi olabiliyorlar.

 

KKTC Telsim Ürün ve Servisler Müdürü Serdar Özten, konuyla ilgili şunları söyledi: "Telsim olarak, bilgi birikimimizden aldığımız destekle dünyadaki en yeni ve ileri çözümleri abonelerimize sunup, bu stratejiyi avantajlı cihaz kampanyalarıyla destekliyoruz” dedi. Özten, en güçlü markaların en yeni teknolojilerini, son derece uygun koşullarla Kuzey Kıbrıs'taki halkımızla buluşturduklarını ve bu çerçevede geçtiğimiz ay Samsung Galaxy S III’ü Kuzey Kıbrıs'a ilk getiren operatör olduklarını ifade etti. Özten, abonelerin Özgür Tarifelerine ek bir ücret ödeyerek, isterlerse de standart faturalarına sadece cihaz ücretini yansıtarak Samsung Galaxy S III’e sahip olabileceklerini belirtti. Özten ayrıca, akıllı telefonlardaki teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve mükemmel bir telefona sahip olmak isteyen kullanıcılar için şu an en doğru cihazlardan biri olan Samsung Galaxy S III’ü sunmanın gururunu yaşadıklarını belirtti. Özten, “Abonelerimizi en son teknolojiye sahip akıllı telefonlarla buluşturmaya ve dünyadaki en yenilikçi çözümleri Kuzey Kıbrıs'a getirmeye devam edeceğiz" dedi.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 626 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler