1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. KÜSBECİ VE GENÇAY GÜNDEMDE
KÜSBECİ VE GENÇAY GÜNDEMDE

KÜSBECİ VE GENÇAY GÜNDEMDE

Geçtiğimiz sezon play out oynayan Lapta’da yeni sezon öncesi hazırlıklar sürüyor. Sezona iyi bir şekilde hazırlanmak isteyen Lapta’da sezon açılışı önümüzdeki hafta olacak. Yönetimle Pazartesi veya Salı gecesi toplanacağını belirten teknik dir

A+A-

 

 

Gençlik Gücü’nün yeni sezonda kadrosunda düşünmediği ve satış listesine koyduğu Hüseyin Küsbeci ve Tufan Gençay ile Lapta ilgileniyor. Teknik direktör Hüseyin Cantürk her iki oyuncunun transfer listelerinde olduğunu, özellikle Hüseyin Küsbeci’yi kadrosunda görmek istediğini belirtti

 

Çağan KUTGÜNER

 

Geçtiğimiz sezon play out oynayan Lapta’da yeni sezon öncesi hazırlıklar sürüyor. Sezona iyi bir şekilde hazırlanmak isteyen Lapta’da sezon açılışı önümüzdeki hafta olacak. Yönetimle Pazartesi veya Salı gecesi toplanacağını belirten teknik direktör Hüseyin Cantürk, gelecek hafta sonuna kadar sezon açılışı tarihlerini kararlaştırıp basına bildireceklerini söyledi.

 

AVCI KALIYOR, ARNAVUT VE GÖKTAŞ GİDİYOR

Geçtiğimiz sezon Alsancak Yeşilova’dan kiralanan ve yeni sezon öncesi anlaşmaya varılamayan Mustafa Avcı ile anlaşmaya varılamayan Mustafa Arnavut ve takımdan ayrılmak isteyen Kemal Göktaş’ın durumuna da değinen Cantürk “Avcı ile anlaştık antrenmanlara katılıyor” derken Mustafa Arnavut ve Kemal Göktaş’ın yönetimle anlaşamadığını ve bu iki oyuncunun antrenmanlara katılmadığını belirtti.

Bugüne gadar 14 antreman gerçekleştirdiklerini belirten Cantürk, Kemal Göktaş’ın hiç antrenmanlara katılmadığını, Mustafa Arnavut’un ise geçtiğimiz hafta cumadan beridir antrenmanlara katılmadığını söyledi. Bu oyuncuların takımdan ayrılacağına değinen Cantürk henüz ciddi bir teklif gelmediğini de sözlerine ekledi.

 

“KÜSBECİ’Yİ KADROMDA GÖRMEK İSTERİM”

Türkmenköy’den Umut Göktaş’ı renklerine bağladıklarını söyleyen teknik adam yabancı oyuncu Dennis’in Türkiye’de olduğunu söyleyenlerin gelip takımla birlikte çalıştığını görmesini istediğini belirtti. Yabancı transferinde pazar günü Kamerun’dan iki yabancı denemeye getireceklerini belirten Cantürk “Bu oyuncuları deneyip kararımızı vereceğiz” dedi. Yerli transferinde ise Hüseyin Küsbeci ve Tufan Gençay’ın transfer listelerinde olduğunu söyleyen teknik adam, şu an için resmi bir teklif yapmadıklarını sözlerine ekledi. Hüseyin Küsbeci’yi takımında görmek istediğini belirten Cantürk bunun kararını kulüplerin konuşarak verebileceğini söyledi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 629 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler