1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. KURULTAY TOPLANTISI MI?
KURULTAY TOPLANTISI MI?

KURULTAY TOPLANTISI MI?

İçişleri ve Yerel Yönetimler Bakanlığı’nda dün, Başbakan ve kendisine yakın olduğu bilinen beş bakanın bir araya geldiği bir toplantı gerçekleştirildi: KURULTAY TOPLANTISI MI? İçişleri ve Yerel Yönetimler Bakanlığı dün, ilginç bir toplantıya

A+A-

 

İçişleri ve Yerel Yönetimler Bakanlığı’nda dün, Başbakan ve kendisine yakın olduğu bilinen beş bakanın bir araya geldiği bir toplantı gerçekleştirildi:

 

KURULTAY TOPLANTISI MI?

 

İçişleri ve Yerel Yönetimler Bakanlığı dün, ilginç bir toplantıya ev sahipliği yaptı. Başbakan İrsen Küçük ve kendisine yakın olduğu bilinen beş bakanın bir araya geldiği toplantının, 21 Ekim’de gerçekleştirilecek UBP Kurultayı öncesi bir görüşme olduğu düşünülüyor.

 

Toplantıdan ilk olarak ayrılan Milli Eğitim Gençlik ve Spor Bakanı Kemal Dürüst, toplantının ne ile ilgili olduğu sorusuna, “genel bütçe konularını konuştuk” cevabını verdi. Toplantının neden İç İşleri ve Yerel Yönetimler Bakanlığı’nda gerçekleştirildiği sorusuna ise Dürüst, İç İşleri ve Yerel Yönetimler Bakanlığı ile ilgili bazı konularında görüşüldüğünü ve bu yüzden bu bakanlığın seçildiğini ifade etti.

 

Öte yandan toplantıyı son olarak terk eden Başbakan İrsen Küçük’ün, toplantı ile ilgili soruya verdiği cevap daha ilginç oldu. Beş farklı bakan ile birlikte yaklaşık iki buçuk saat süren toplantının, ne hakkında olduğu ile ilgili sorduğumuz soruya Başbakan Küçük “bu bir toplantı değil, yalnızca ziyarete geldik.” cevabını verdi.

 

 

Haberin ayrıntıları bugün YENİDÜZEN’de

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 1415 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler