1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. KURTLAR VADİSİ KIBRIS'TA ÇEKİLMEYECEK
KURTLAR VADİSİ KIBRISTA ÇEKİLMEYECEK

KURTLAR VADİSİ KIBRIS'TA ÇEKİLMEYECEK

Turizm Çevre ve Kültür Bakanı Ünal Üstel, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Fahri Turizm ve Kültür Ataşesi olarak atanan “Kurtlar Vadisi” dizisinin Polat Alemdar’ı sanatçı Necati Şaşmaz’ı kabul etti.

A+A-

 

 

Turizm Çevre ve Kültür Bakanı Ünal Üstel, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Fahri Turizm ve Kültür Ataşesi olarak atanan “Kurtlar Vadisi” dizisinin Polat Alemdar’ı sanatçı Necati Şaşmaz’ı kabul etti. Kabulde, KKTC’nin Türkiye’deki tanıtım faaliyetleri çerçevesinde Bakanlar Kurulu Kararıyla Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Fahri Turizm ve Kültür Ataşesi olarak atanan Necati Şaşmaz ile birlikte Kurtlar Vadisi dizisinin yapımcı firması PANA Film yetkilileri de hazır bulundu.

Turizm Çevre ve Kültür Bakanlığı Basın Bürosu’ndan verilen bilgiye göre aldıkları karardan ötürü Bakan Üstel’e teşekkür eden Necati Şaşmaz, KKTC’nin Fahri Turizm ve Kültür Ateşesi olarak atanmasından kıvanç duyduğunu bildirdi.

KKTC’nin Türkiye’deki tanıtımına ne şekilde katkı koyabileceğinin görüşüldüğü kabulde konuşan Turizm Çevre ve Kültür Bakanı Ünal Üstel de bugünkü gazetelerde yer alan haberlere  atıfta bulunarak, dizinin KKTC’de çekilmesi diye bir durumun söz konusu olmadığının altını çizdi.

Üstel, Türkiye’de izlenme rekorları kıran “Kurtlar Vadisi” dizisinin Polat Alemdar’ı sanatçı Necati Şaşmaz’a Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Fahri Turizm ve Kültür Ataşesi olmayı kabul etmesinden ötürü teşekkür etti.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 973 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler