1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. KURSİYERLERİN SERTİFİKA SEVİNCİ
KURSİYERLERİN SERTİFİKA SEVİNCİ

KURSİYERLERİN SERTİFİKA SEVİNCİ

Tüfekçispor Kulübü’nün düzenlediği Yüzme Yaz Okulu’nda katılan kursiyerler sertifikalarını geçtiğimiz akşam yapılan törende aldı

A+A-

 

 

 

 

Tüfekçispor Kulübü’nün düzenlediği Yüzme Yaz Okulu sertifika töreni ile tamamlandı.

Atatürk Yüzme Havuzu önünde geçtiğimiz akşam yapılan kokteylli sertifika törenine kursiyerlerin yanı sıra aileleri de katıldı.

Tüfekçispor’un faaliyet gösterdiği branşlardaki federasyonların başkanlarının da hazır bulunduğu yaz okulu kapanış töreninde minikler iki aylık yaz okulunu tamamladıklarını belgeleyen sertifikalarını aldı.

Su Sporları Federasyonu Başkanı Sedat Kaplan yaptığı konuşmada yüzmenin yeniden yapılanmasında faaliyetlerin önemine değinerek, Tüfekçispor’a bu spor dalına sağladığı katkılardan dolayı da teşekkür etti.

Geceyi sunan Tüfekçispor Kulübü Antrenörü Cem Dağdelen 14’üncü kuruluş yılını kutlayan kulübün faaliyet gösterdiği 5 branşta Kıbrıs Türk sporuna birçok önemli başarı ve sporcu kazandırıldığını ifade etti. Dağdelen, Tüfekçi Ltd.’in sosyal sorumluluk projesi çerçevesinde başlattığı bu hareketin her geçen yıl büyüyerek daha geniş kitlelere ulaştığını vurguladı. Dağdelen kurslarda yer alan miniklerin kış döneminde yapılacak çalışmalara da katılımlarıyla hedeflerinin yüzmede performans sporcu sayısını arttırmak olduğunu da sözlerine ekledi.

 Tüfekçispor Kulübü Başkanı Gülen Tüfekçi ise çocuklara ve gençliği mutlu etmenin hiçbir değerle ölçülemeyecek kadar güzel ve kutsal olduğunu belirterek, spora olan desteklerinin her zaman devam edeceği kaydetti. Gülen Tüfekçi, kulüp çatısı altından yetişen birçok gencin hem sporda hem de eğitim hayatında başarılı noktalara ulaştıklarını ve bunun kendilerine gurur ve mutluluk verdiğini söyledi.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 446 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler