1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. 'KÜMEDE KALMAK İSTİYORUZ'
KÜMEDE KALMAK İSTİYORUZ

'KÜMEDE KALMAK İSTİYORUZ'

Hamitköy başkanı Emir Miş yeni sezonda takım olarak hedeflerinin kümede kalmak ve play out oynamamak olduğunu açıkladı

A+A-

 

 

 

 

Telsim Süper Lig’in çiçeği burnunda ekibi Hamitköy, geç de olsa başkanlık krizini aşarak yeni sezon için hazırlıklarına başladı. Uzun süre başkan adayı bulamayan Hamitköy bu problemi eski başkan Emir Miş ile çözdü. Daha başkan adayı olmadan takımın antrenör problemini Hasan Topaloğlu ile çözen Miş, takımın ihtiyaç duyduğu mevkilere futbolcu transferleri ile de yakından ilgilendi.

Yeni sezondaki hedefleri ile ilgili sorularımıza cevap veren Emir Miş, yerli futbolcu transferini tamamladıklarını, sadece TC kontenjanı için 1 yabancı kontenjanı için de 2 futbolcu ile daha anlaşacaklarını söyledi. Hamitköy’de şu anda Bulgar oyuncu Sedat antrenmanlara çıkarken, Nijerya’lı bir futbolcunun da bu günlerde Hamitköy antrenmanlarına çıkacağı belirtildi.

Emir Miş Hamitköy’ün bu sezonki hedefinin kümede kalmak ve play out oynamamak olduğunu söyledi. Miş ayrıca bu sezonki en büyük hedeflerinden birisinin ise takımdaki futbolculara verilen sözlerin yerine getirilmesi olduğunu belirtip “Mutsuz olan bir futbolcunun takıma faydasından çok zararı dokunur” şeklinde konuştu.

Emir Miş 2012 – 2013 futbol sezonunda en büyük şampiyon adayının Çetinkaya olduğunu da sözlerine ekledi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 435 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler