1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. KULÜPLERİN SIKINTILARI ANLATILDI
KULÜPLERİN SIKINTILARI ANLATILDI

KULÜPLERİN SIKINTILARI ANLATILDI

Milli Eğitim, Gençlik ve Spor Bakanı Mutlu Atasayan, Yurdaer Garip başkanlığındaki Kulüpler Birliği heyetini kabul etti.

A+A-

 

 

 

Milli Eğitim, Gençlik ve Spor Bakanı Mutlu Atasayan, Yurdaer Garip başkanlığındaki Kulüpler Birliği heyetini kabul etti. Kabulde Spor Koordinatörü Süleyman Göktaş ve Spor Dairesi Müdürü Hüseyin Cahitoğlu da hazır bulundu. Kabulde söz alan Kulüpler Birliği Başkanı Yurdaer Garip, öncelikle Bakan Atasayan’a görevinde başarılar dilerken, kulüplerin yaşamış olduğu sıkıntıların çözüme kavuşması için yardım istediklerini anlattı.

Kabulde konuşan Milli Eğitim, Gençlik ve Spor Bakanı Mutlu Atasayan, futbolun dünyada olduğu gibi ülkemizde de ön planda olan spor dalı olduğunu, ekonomik olarak bir takım sıkıntıların yaşandığı bugünlerde kulüplerde başkanlık ve yöneticilik yapmanın ne denli zor olduğunu bildiğini, bu bakımdan tüm kulüp başkanı ve yöneticilere bu zor görevi yerine getirdikleri için teşekkür etti. Kulüpler Birliği’nin sıkıntılarını dinlediklerini ve gerekli adımların atılabilmesi için Maliye Bakanlığı ile istişare içerisinde olacaklarını söyleyen Atasayan, bürokratlarıyla da bu konuyu inceleyip değerlendireceklerini ifade etti.

 

 

 

Bu haber toplam 382 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler