1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. KÜFÜRE 5 MAÇ CEZA
KÜFÜRE 5 MAÇ CEZA

KÜFÜRE 5 MAÇ CEZA

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu Disiplin Kurulu geçtiğimiz hafta sonu oynanan İkinci Lig maçlarını değerlendirerek bir genelge yayınladı

A+A-

 

 

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu Disiplin Kurulu geçtiğimiz hafta sonu oynanan İkinci Lig maçlarını değerlendirerek bir genelge yayınladı. Dipkarpaz stadında oynanan Dipkarpaz - Dörtyol Doğu grubu U19 müsabakasında hakem tarafından 2. ihtar gösterilerek oyundan ihraç edilmesini müteakip maçın hakemine ve KTFF'na yönelik ağır hakaret ve küfürlerde bulunduğu ve bu küfürlerine maç sonuna değin tribünlerde de devam ettiği hakem ve gözlemci raporlarından tespit edilen Dörtyol futbolcusu Erdoğan Altın'a 5 resmi müsabakadan men cezası verilmesine oybirliği ile karar veridi.
Denizli stadında oynana Denizli - Girne Halk Evi Telsim 2.Lig Batı grubu U19 müsabakasında teknik alan ihlali nedeniyle kulübeden ihraç edildiği hakem raporundan tespit edilen Denizli antrenörü Güney Düzgün'e 8 gün süre ile hak mahrumiyeti cezası verilmesine oybirliği ile karar verilmişdi.

 

Kırmızı Kartlar

3 Maç: Hasan Tulum (Değirmenlik)

1 Maç: Ferhat Oruç (Dörtyol, Süleyman Üçokka (Akıncılar), Tarkan Akansoy (Denizli), Serin Adanur (Girne Halk Evi), Niyazi Kızılyürek (Dağyolu), Umut Bahadır, Asilkan Sadıkoğlu (Değirmenlik)

4 Sarı Kart Cezaları: Ahmet Demir (Vadili), Engin Alkan (Dipkarpaz), Mehmet Emir (Akıncılar), İlker Beyit (Dağyolu), Fırat Ömür (Denizli), Ertan Denizer (Girne Halk Evi), Ahmet Kanat, Yılmaz Vaizoğlu (Pınarbaşı), Ömer Mert (Karşıyaka), Suat Kurt (Değirmenlik)

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 805 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler