1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. KÜÇÜK, PARTİLİLERE SESLENDİ
KÜÇÜK, PARTİLİLERE SESLENDİ

KÜÇÜK, PARTİLİLERE SESLENDİ

Küçük, “Partilimiz rahat olsun. Kurultay sonucu Ulusal Birlik Partimiz kazanmıştır”

A+A-

 

 

Ulusal Birlik Partisi Genel Başkanı ve Başbakan İrsen Küçük, Ulusal Birlik Partisi’nin 19’uncu Kurultayı’nın, partiye yakışır bir olgunlukla geçtiğine işaret ederek, kurultaya katılan tüm partililere ve konuklara teşekkür etti. Küçük, “Partilimiz rahat olsun. Kurultay sonucu Ulusal Birlik Partimiz kazanmıştır” dedi.

Küçük yayımladığı teşekkür mesajında şu ifadelere yer verdi:

“UBP’nin 19’uncu Büyük Kurultayına ev sahipliği yapan Atatürk Spor Salonu, dün bir demokrasi şölenine daha tanıklık etmiştir.

UBP’ye yakışır olgunlukta geçen, sevginin, saygının heyecan ve coşkunun doruklarda yaşandığı Kurultayımıza katılan tüm partililerimize ve bizleri onurlandıran konuklarımıza en kalbi teşekkürlerimi sunarım.

Partilimiz rahat olsun. Kurultay sonucu Ulusal Birlik Partimiz kazanmıştır. Bugünden sonra, başta Genel Başkan ve Başbakan olarak şahsımın, sorumluluk sahibi tüm UBP sevdalılarının, saygıdeğer delegemizin mesajını iyi okuyacağı düşüncesindeyim.

Ülkemizin, halkımızın huzuru için gün, birlik ve beraberliğimize sahip çıkma, güneşin aydınlığında el ele, kol kola yürümeye devam etme günüdür. Gün, kucaklaşama günüdür. Partimize yakışan da budur.”

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 901 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler