1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. KÜÇÜK: GURURLUYUM
KÜÇÜK: GURURLUYUM

KÜÇÜK: GURURLUYUM

Telsim Süper Ligi takımlarından Tatlısu’nun başarılı kulüp başkanı Ahmet Küçük bu görevdeki kesintisiz 5000’inci gününü doldurdu Yaklaşık 14 yıl önce takımı Tatlısu’yu BTMK 2’den alarak Telsim Süper lige kadar çıkaran başarılı

A+A-

 

 

Telsim Süper Ligi takımlarından Tatlısu’nun başarılı kulüp başkanı Ahmet Küçük bu görevdeki kesintisiz 5000’inci gününü doldurdu

 

Yaklaşık 14 yıl önce takımı Tatlısu’yu BTMK 2’den alarak Telsim Süper lige kadar çıkaran başarılı kulüp başkanı Ahmet Küçük “Günümüzde kulüp başkanı olmak tabiri caizse enayiliktir. Ancak ben geriye dönüp baktığım zaman özelde Tatlısu’ya genelde ise Kıbrıs Türk Futboluna yaptığımız katkılar nedeniyle çok gururluyum” şeklinde konuştu.

 

TOPRAK SAHADAN STADA

Başkanlığa başladığı yıl Tatlısu Dr. Ali Özsoy stadı zemininin toprak olduğunu, stattda oturacak yer olmadığını söyleyen Küçük, “ Ben ve arkadaşlarım takımımızın başarılı olması yanında kulübe kalıcı tesisler de kazandırmak amacıyla öncelikle stadın zeminini çim yaptık, daha sonra tribün ilavesini de bitirerek Dr. Ali Özsoy Stadını maç izlenir bir hale getirdik” dedi.  Kulübe gelir elde etmek amacıyla yap-işlet-devret modelinde yapılan kulübün halı sahasının da hizmette olduğunu da belirten başkan “ Hedefimiz mevcut sahamızı genişletip bir antrenman sahasını gelecek sezona yetiştirmektir” dedi.

 

SÜPER LİGE ÇIKTIĞINA SEVİNDİ, KUPAYI KAYBEDİNCE ÜZÜLDÜ

Ahmet Küçük kulüp başkanlığı süresince çok fazla zora girmediğini, başkanlığı süresince en çok kupa finalinde Türk Ocağı’na yenilmelerine üzüldüğünü, bunun yanında Telsim Süper Lige çıktıkları gün ise kendisinin en mutlu olduğu gün olduğunu da sözlerine ekledi.

 

GÖNYELİ MAÇI 6 PUANLIK MAÇ

Telsim Süper Liginde bu hafta sonu Gönyeli ile deplasmanda oynayacakları maçın çok önemli olduğunu ve maçın adeta 6 puanlık bir maç olduğunu belirten Küçük “Ben takımıma güveniyorum, birkaç haftadır aldığımız başarısız sonuçlar kimseyi yanıltmasın. Gönyeli maçını kazanarak çıkışa geçeceğimize inanıyorum” şeklinde görüşlerini belirtti.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 683 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler