1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. KÜÇÜK BASKETBOLCULAR TÜRKİYE YOLCUSU
KÜÇÜK BASKETBOLCULAR TÜRKİYE YOLCUSU

KÜÇÜK BASKETBOLCULAR TÜRKİYE YOLCUSU

KKTC Basketbol Federasyonu ile Türkiye Basketbol Federasyonu’nun iyi ilişkileri neticesinde bu yıl da alınan davet üzerine KKTC Küçük Erkek Milli Takımı oluşturuldu.

A+A-

 

 

KKTC Basketbol Federasyonu ile Türkiye Basketbol Federasyonu’nun iyi ilişkileri neticesinde bu yıl da alınan davet üzerine KKTC Küçük Erkek Milli Takımı oluşturuldu. Milli takımda 1998-1999 doğumlu ülkemizin Orta Okullar arası Basketbol Birinciliği sonrası başarılı performans gösteren basketbolculardan seçilen 13 kişilik ekip haftada 3 idman ile hazırlıklarına başladı.

Aksaray’da 28 Mart-1 Nisan tarihlerinde gurup maçlarında başarılı sonuçlar elde ederek yarı finale kalmayı hedefleyen Küçük Milli Takımı’nın Antrenörlüğü’nü geçen yıl Küçük Erkek Ligi’ni şampiyon olarak tamamlayan Akdeniz Spor Biriliği Kulübü Antrenörü Gökay İşkar yaparken, kafilenin sorumluluğunu Ertuğ Nasıroğlu yapıyor.

Küçük Milli Takım’da şu oyuncular yer alıyor;

Günay, Ertuğrul, Cemal, Mehmet(Yakın Doğu Koleji), Batuhan, Devrim, Mehmet Hürdeniz, Berk(Akdeniz S.Birliği), Mert, Kaan, Diren(TMK), Murat, Emre(Çetinkaya S.K)

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 812 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler