1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. KÜÇÜK ANTALYA’YA GİDİYOR
KÜÇÜK ANTALYA’YA GİDİYOR

KÜÇÜK ANTALYA’YA GİDİYOR

Başbakan İrsen Küçük, eşi Gülin Küçük ile birlikte Yörük Sanayici İşadamları Derneği ve Akdeniz Üniversitesi’nin davetlisi olarak Antalya’ya gidiyor.

A+A-Başbakan İrsen Küçük, eşi Gülin Küçük ile birlikte Yörük Sanayici İşadamları Derneği (YÖRSİAD) ve Akdeniz Üniversitesi’nin davetlisi olarak Antalya’ya gidiyor.

Başbakanlık Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden verilen bilgiye göre, 15-16 Mart tarihleri arasında Antalya’ya ziyaret gerçekleştirecek olan Küçük, 15 Mart Perşembe günü İstanbul üzerinden Antalya’ya gidecek.

Başbakan Küçük, aynı gün Antalya Valisi, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı ve Akdeniz Üniversitesi’ne nezaket ziyaretinde bulunacak.

Antalya Kepez Belediyesi ile Beyarmudu Belediyesi “Kardeş Şehir Protokolü” imza töreninde onur konuğu olarak yer alacak olan Başbakan Küçük, aynı gece YÖRSİAD tarafından onuruna verilecek olan akşam yemeğine katılacak ve “KKTC’de Yatırım Fırsatları” konulu bir konuşma yapacak.

Antalya ANFAŞ Expo Center’da Cuma günü düzenlenecek olan “5. Uluslararası Akdeniz Girişimcilik ve İş Fırsatları Zirvesi” açılışına katılarak bir konuşma yapacak olan Başbakan İrsen Küçük, açılış töreninin ardından KKTC’ye dönecek.

Başbakan İrsen Küçük’e, Antalya temasları sırasında Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Leman Aslım eşlik edecek.

 

 

 

 

Bu haber toplam 678 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler