1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. KÜÇÜK ANTALYA'DA
KÜÇÜK ANTALYADA

KÜÇÜK ANTALYA'DA

Başbakan İrsen Küçük,YÖRSİAD ve Akdeniz Üniversitesi’nin davetlisi olarak, Antalya’ya gitmek üzere bugün sabah KKTC’den ayrıldı.

A+A-

 

 

Başbakan İrsen Küçük, eşi Gülin Küçük ile birlikte Yörük Sanayici İşadamları Derneği (YÖRSİAD) ve Akdeniz Üniversitesi’nin davetlisi olarak, Antalya’ya gitmek üzere bugün sabah KKTC’den ayrıldı.

Küçük’e, Antalya temasları sırasında, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Şerife Ünverdi ile Beyarmudu Belediye Başkanı İlker Edip eşlik ediyor.

Başbakan Küçük’ü Ercan Havalimanı’ndan, Dışişleri Bakanı Hüseyin Özgürgün ve Başbakanlık Müsteşarı Hüda Aksoy ile diğer yetkililer uğurladı.

Bugün ve yarın Antalya’da temaslarda bulunacak olan Başbakan Küçük, bu çerçevede bugün, Antalya Valisi, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı ve Akdeniz Üniversitesi’ne nezaket ziyaretinde bulunacak.

Antalya Kepez Belediyesi ile Beyarmudu Belediyesi “Kardeş Şehir Protokolü” imza töreninde onur konuğu olarak yer alacak olan Başbakan Küçük, aynı gece YÖRSİAD tarafından onuruna verilecek akşam yemeğine katılacak ve “KKTC’de Yatırım Fırsatları” konulu bir konuşma yapacak.

Antalya ANFAŞ Expo Center’da Cuma günü düzenlenecek olan “5. Uluslararası Akdeniz Girişimcilik ve İş Fırsatları Zirvesi” açılışına katılarak bir konuşma yapacak olan Başbakan İrsen Küçük, açılış töreninin ardından KKTC’ye dönecek.

 

 

 

Bu haber toplam 517 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler