1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. KÜÇÜK, ADAYLIK BAŞVURUSUNU YAPTI
KÜÇÜK, ADAYLIK BAŞVURUSUNU YAPTI

KÜÇÜK, ADAYLIK BAŞVURUSUNU YAPTI

UBP'nin Pazar günü düzenlenecek 19. Olağan Kurultayı’nda genel başkanlığa yeniden aday olan Başbakan İrsen Küçük, resmen adaylık başvurusunu yaptı.

A+A-

 

Ulusal Birlik Partisi’nin (UBP) Pazar günü düzenlenecek 19. Olağan Kurultayı’nda genel başkanlığa yeniden aday olan Başbakan İrsen Küçük, resmen adaylık başvurusunu yaptı.

UBP’nin Dereboyu’ndaki binasında kendisini destekleyen bakanlar, milletvekilleri, belediye başkanları, ilçe başkanları, kadın ve gençlik kolları ve delegelerce coşkuyla karşılanan İrsen Küçük, başvurusunu UBP Genel Sekreteri Fuat Namsoy’a verdi.

Başbakan Küçük, saat 10.15’te geldiği UBP’de alkışlarla karşılandı. Etrafını saranlarla el sıkışan Küçük, Namsoy’un odasına giderek resmi başvurusunu yaptı.

KAŞİF SAAT 12.00’DE BAŞVURACAK

Öte yandan UBP Kurultayı’nda genel başkanlığa aday olan Gazimağusa Milletvekili Ahmet Kaşif de adaylık başvurusunu saat 12.00’de yapacak.

UBP tüzüğü gereği, kurultayda seçimi yapılacak makamlara aday olanların en geç yarın saat 10.00’a kadar genel başkanlığa yazılı müracaat etmesi gerekiyor.

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 485 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler