1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. KÜÇÜK ADAY OLMAYCAK
KÜÇÜK ADAY OLMAYCAK

KÜÇÜK ADAY OLMAYCAK

Tatlısu’da önümüzdeki günlerde yapılacak olan olağan genel kurul öncesinde başkan adayı çıkmaması başkan Ahmet Küçük’ü sıkıntıya soktu

A+A-

 

 

Tatlısu’da önümüzdeki günlerde yapılacak olan olağan genel kurul öncesinde başkan adayı çıkmaması başkan Ahmet Küçük’ü sıkıntıya soktu

 

Çağın PLEVNE

 

Yıllardır sarı siyahlı Girne temsilcisinin başkanlığını yapan Ahmet Küçük, genel kurul öncesi kimsenin başkan adayı çıkmaması durumunun kendisini üzdüğünü, umudunun o tarihe kadar bir başkan adayının çıkması olduğunu söyledi.

Geçtiğimiz yıl yaşadığı olumsuzluklar nedeniyle bir alt lige düşen Girne ekibi Tatlısu takımının başkanı Ahmet Küçük, kendisinin de başkanlık görevi için başvuruda bulunmadığını belirterek 15 yıl kesintisiz bu görevi sürdürdüğünü ve artık hem bedensel hem zihinsel olarak yorulduğunu ifade etti. Kedisinin kesinlikle başkanlığa aday olmayacağının ısrarla belirten Ahmet Küçük, kan değişikliği için yeni arkadaşların bu görevi yapmasını istediğini kendisinin dışarıdan her zaman destek vermeye hazır olduğunu dile getirdi.

 

“TAKIM YENİ BAŞKANLA LAYIK OLDUĞU YERE GELECEKTİR”

Başkanlık için istekli olmadığını söylediği zaman birçok kişinin buna inanmadığını belirten Küçük, futbolu ve takımı Tatlısu’yu çok sevdiği için çok uzun bir süreden beridir başkanlık görevini yaptığını belirtti. Bu hafta içinde bir başkan adayının çıkacağına inanan Küçük yeni başkanla birlikte takımın layık olduğu yerlere geleceğine inandığını belirtti.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 435 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler