1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. KTTO’DAN AVRUPA KOMİSYONU’NA TEŞEKKÜR
KTTO’DAN AVRUPA KOMİSYONU’NA TEŞEKKÜR

KTTO’DAN AVRUPA KOMİSYONU’NA TEŞEKKÜR

KTTO, binlerce Avusturyalı gencin, X-Jam kutlama organizasyonun Kuzey Kıbrıs’ta gerçekleşmesine olumlu katkı sağlayan Avrupa Komisyonu’na teşekkür etti

A+A-

 

 

Kıbrıs Türk Ticaret Odası (KTTO), binlerce Avusturyalı gencin mezuniyet töreni sonrası yapılan X-Jam kutlama organizasyonun Kuzey Kıbrıs’ta gerçekleşmesine olumlu katkı sağlayan Avrupa Komisyonu’na teşekkür etti.

Oda’dan yapılan yazılı açıklamaya göre, AB Komisyonu’na yönelik teşekkür mektubu, KTTO Başkanı Günay Çerkez imzasıyla AB’nin Genişlemeden Sorumlu Komiseri Stefan Füle’ye gönderildi.

Çerkez mektubunda, organizasyon öncesindeki olumsuz propagandanın ve benzeri engellerin aşılmasında katkı sağlayan Füle ve ekibinin çabasına teşekkür etti.

Mektupta ayrıca Füle’nin geçen ay Kuzey Kıbrıs’a ve KTTO’ya yaptığı ziyarette gündeme getirilen, baskıcı ve dışlayıcı soğuk savaş yöntemleri yerine, yeni ve olumlu bir yaklaşım ihtiyacına yeniden vurgu yapıldı.

Yazlı açıklamada, Girne Acapulco Otel’de X-Jam adıyla gerçekleştirilen kutlama etkinliğine Türkiye ve KKTC yetkilileri yanında Avrupa Komisyonu’nun da olumlu katkısı olduğu hatırlatıldı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 916 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler