1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. KTSYD’DEN KUZEY KIBRIS TURKCELL’E TEŞEKKÜR ZİYARETİ
KTSYD’DEN KUZEY KIBRIS TURKCELL’E TEŞEKKÜR ZİYARETİ

KTSYD’DEN KUZEY KIBRIS TURKCELL’E TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Kıbrıs Türk Spor Yazarları Derneği (KTSYD) Yönetim Kurulu, Kuzey Kıbrıs Turkcell’i ziyaret ederek, katkılarından dolayı teşekkür etti.

A+A-


 


Kıbrıs Türk Spor Yazarları Derneği (KTSYD) Yönetim Kurulu, Kuzey Kıbrıs Turkcell’i ziyaret ederek, katkılarından dolayı teşekkür etti.
Kıbrıs Türk Spor Yazarları Derneği Başkanı Ogün Genç Kaçmaz başkanlığındaki yönetim kurulu, projeleri hakkında Kuzey Kıbrıs Turkcell yönetimine bilgi verdi.

GÜVENE DAYALI BİRLİKTELİK

Kuzey Kıbrıs Turkcell Genel Müdürü Aybars Karaatmaca’ ya  derneğin plaketini takdim eden Ogün Genç Kaçmaz, şu görüşleri dile getirdi:
“Kuzey Kıbrıs Turkcell ile 7 yıldır olan işbirliğimizin bundan sonra da sürmesini arzu ediyoruz. Karşılıklı işbirliği ve güvene dayalı bu birlikteliğin, iki tarafın da memnun olacağı bir platforma oturduğunu görüyoruz. Derneğin yaptığı etkinliklerde ana sponsor olarak Kuzey Kıbrıs Turkcell’den memnuniyetimizi dile getiriyoruz. Bugün de bu memnuniyet ve teşekkür adına bir plaket sunmak için geldik. Aybars Karaatmaca ve yeni ekibinin yanında olduğumuzu belirtir, teşekkürlerimizi sunarız.”

Ogün Genç Kaçmaz, dernek binalarının, sponsorlar ve devletin katkısı ile yenileneceğini anlatarak, “2013 yılı başında, binamızı yeniden hizmete açacağız” dedi.

“SPOR MEDYASININ İŞLEVİ ÖNEMLİ”

Kuzey Kıbrıs Turkcell Genel Müdürü Aybars Karaatmaca da konuşmasında, ülkedeki spor faaliyetlerinin, özellikle gençlerin gelişimi açısından son derece önemli bir rol oynadığına dikkat çekerek, “Spor yazarları, ülkeye sporu sevdirmek ve ilgiyi artırmak adına önemli bir işlev görüyor. Kıbrıs Türk Spor Yazarları Derneği’nin misyonunu bu açıdan son derece önemsiyoruz” dedi.
Kıbrıs Türk Spor Yazarları Derneği ile işbirliği yapmaktan kurum olarak mutluluk duyduklarına dikkat çeken Karaatmaca, “Tüm Kuzey Kıbrıs Turkcell ailesi adına bu plaketi almaktan onur duydum. Bizler de teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 610 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler