1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. KTSYD’DEN BOLKAN’A UYARI
KTSYD’DEN BOLKAN’A UYARI

KTSYD’DEN BOLKAN’A UYARI

Kıbrıs Türk Spor Yazarları Derneği (KTSYD) Yönetim Kurulu, son haftalarda spor medyasına dönük söylemleri nedeniyle Küçük Kaymaklı Teknik Direktörü Mehmet Bolkan’a uyarıda bulundu

A+A-

 

 

Kıbrıs Türk Spor Yazarları Derneği (KTSYD) Yönetim Kurulu, son haftalarda spor medyasına dönük söylemleri nedeniyle Küçük Kaymaklı Teknik Direktörü Mehmet Bolkan’a uyarıda bulundu.

Dernek açıklamasında şu ifadelere yer verildi:

“Son haftalarda televizyon kanalları ve radyolarda kendisine eleştiri getirildiği gerekçesi ile spor medyasını hedef alan ve haksız şekilde üyelerimize ağır ithamlarda bulunan Küçük Kaymaklı Teknik Direktörü Mehmet Bolkan’ın bu tavır ve söylemleri bizleri rahatsız etmiştir. Sayın Bolkan, kendisine ve takımına yöneltilen eleştirileri olgunlukla karşılamalı, spor medyasının futbolumuzun içerisindeki pozisyonunu kabul etmelidir. Bolkan’ın ısrarlı bir şekilde spor medyasını hedef alan bu söylemleri ne yaptığı göreve, ne eğitimciliğine ne de temsil ettiği Küçük Kaymaklı camiasına yakışmayacak söylemlerdir.

Sayın Bolkan’ın görevi teknik direktörlük olup, tüm diğer teknik direktörler gibi eleştirileri saygıyla karşılayıp art niyet aramamasını bekliyoruz. KTSYD Yönetim Kurulu olarak üyelerimize yönelik söylemleri nedeniyle Mehmet Bolkan’ı uyarır, futbolda olgunluğun ve saygının yitirilmemesini arzularız.”

Bu haber toplam 635 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler