1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. KTSYD, KKTCELL İLE DEVAM
KTSYD, KKTCELL İLE DEVAM

KTSYD, KKTCELL İLE DEVAM

Kıbrıs Türk Spor Yazarları Derneği'ne 6 yıldır iletişim sponsorluğu yapan Kuzey Kıbrıs Turkcell, bu işbirliğini devam ettiriyor.

A+A-

 

 

Eğitim, çevre, kültür ve trafik gibi pek çok alanda üstlendiği sosyal sorumlulukla dikkat çeken Kuzey Kıbrıs Turkcell, medyaya yönelik ilgisini, Kıbrıs Türk Spor Yazarları Derneği'ne yeniden "iletişim sponsoru" olarak sürdürdü.

Kıbrıs Türk Spor Yazarları Derneği'ne 6 yıldır iletişim sponsorluğu yapan Kuzey Kıbrıs Turkcell, bu işbirliğini devam ettiriyor. Bu amaçla, Kıbrıs Türk Spor Yazarları Derneği yönetimi Kuzey Kıbrıs Turkcell yetkilileri ile yeni dönemdeki işbirliği konusunda bir görüşme gerçekleştirdi ve prensipte anlaştı.

Ziyarette, K.T Spor Yazarları Derneği Başkanı Ogün Genç Kaçmaz, Asbaşkan Çelen Oben ile Sosyal İşler Sorumlusu Şükrü Burağan katıldı.

 

ERKMEN: SPOR VE BASINA KATKI ÖNEMLİDİR

 

Regülasyonlar ve Kurumsal İletişim müdürü Sait Erkmen, ziyarette yaptığı konuşmada, "yaşam paylaştıkça güzel" sloganlarının, sadece sözde değil, öze de yansıyan bir düşünce olduğunu vurguladı. Sosyal sorumluluk anlamında birçok konuya önem verdiklerini anlatan Erkmen, "Spor ve medya da bunlardan biridir. Bu nedenle spor basınımıza sağladığımız destek, bizler açısından son derece önemli. Bu desteği sürdüreceğiz" diye konuştu.

 

KAÇMAZ: DERNEK ÇALIŞMALARIMIZ HER ALANDA FAALDİR

 

Kıbrıs Türk Spor Yazarları Derneği Başkanı Ogün Genç Kaçmaz da, derneklerinin, spor yazarlarının eğitiminden sosyal dayanışmasına kadar pek çok çalışma yaptığını anlatarak, her dönem yanlarında olan Kuzey Kıbrıs Turkcell'e teşekkür etti. Birçok önemli proje konusunda kapsamlı çalışmalarını sürdürdüklerini ifade eden Kaçmaz, amaçlarının üyelerine en iyi ve kaliteli hizmeti verebilmek olduğunu belirtti.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 617 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler