1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. KTSYD İLE DAÜ ARASINDA İŞBİRLİĞİ
KTSYD İLE DAÜ ARASINDA İŞBİRLİĞİ

KTSYD İLE DAÜ ARASINDA İŞBİRLİĞİ

Kıbrıs Türk Spor Yazarları Derneği ile Doğu Akdeniz Üniversitesi arasında KTSYD üyelerinin DAÜ Sporium’u ücretsiz kullanma konusunda protokol imzalandı

A+A-

 

 

 

 

Kıbrıs Türk Spor Yazarları Derneği ile Doğu Akdeniz Üniversitesi arasında KTSYD üyelerinin DAÜ Sporium’u ücretsiz kullanma konusunda protokol imzalandı.

DAÜ Lala Mustafa Paşa Spor Sarayı’nda dün imzalanan protokol ile KTSYD üyeleri DAÜ Sporium’da bulunan kardio ve fitness salonlarından ücretsiz olarak yararlanabilecek.

Kıbrıs Türk Spor Yazarları Derneği Başkanı Ogün Genç Kaçmaz, DAÜ Rektör Koordinatörü Tuncer Tuncergil ve DAÜ Spor Müdürü Cemal Konnolu’nun imza koyduğu protokol ile birlikte KTSYD üyeleri yeni açılan ve KKTC’de bulunan en kapsamlı kardiyo salonuna sahip Sporium’dan ücret ödemeden yararlanabilecek.

KTSYD Başkanı Ogün Genç Kaçmaz imza töreninde yaptığı konuşmada amaçlarının dernek olarak sosyal ve sportif faliyetlerin yanında bu tür protokollerle dernek üyelerinin spor yapabilmelerine olanak sağlamak ve sağlıklı yaşam konusunda daha geniş bir alan yaratabilmek olduğunu söyledi.

DAÜ Rektör Koordinatörü Tuncer Tuncergil de spor yazarlarına kapılarının her zaman açık olduğunu geçmişte de buna benzer protokoller yapıldığını kendilerinin de bundan büyük mutluluk duyduklarını kaydetti.

Cemal Konnolu ise DAÜ bünyesinde bulunan kardiyo merkezinin KKTC’deki en kapsamlı merkez olduğunu ve burada profesyonel eğitmenler tarafından hizmet verildiğini kaydederek yapılan protokolle spor yazarlarının bu alanlarda ücretsiz yararlanabileceğini söyledi.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 479 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler