1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. KTSYD, ARKAN İLE GÖRÜŞTÜ
KTSYD, ARKAN İLE GÖRÜŞTÜ

KTSYD, ARKAN İLE GÖRÜŞTÜ

TSYD’nin yeni başkanı Naci Arkan, yeni bir yapılandırma içinde olduklarını ve KTSYD’nin kendileri için önemli bir noktada bulunduğunu söyleyerek ilişkilerin artarak sürdürüleceğine vurgu yaptı

A+A-

 

 

 

 

Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) ile yeni dönem yol haritasının çizilmesi adına Kıbrıs Türk Spor Yazarları Derneği (KTSYD) heyeti dün önemli bir temasta bulundu. Ogün Genç Kaçmaz başkanlığındaki Şükrü Burağan ve Hüseyin Kıral’dan oluşan KTSYD heyeti, Levent’te bulunan TSYD Genel Merkezi’nde derneğin yeni genel başkanı Naci Arkan ve yönetim kurulu üyeleri ile görüştü. Son derece samimi bir ortamda gerçekleşen görüşmede Kaçmaz ile Arkan iki derneğin yeni dönemde ne tür başlıklarda işbirliğine gidebileceği konusunda görüş alış verişinde bulundu.

 

GÜNDEMDE YENİ MERKEZ BİNASI VARDI

 

KTSYD’nin yeni merkez bina inşaatının ana gündem maddesi olduğu görüşmede TSYD’nin konuya vereceği önem ve destek üzerinde duruldu. Başkan Naci Arkan, TSYD’de yeni bir yapılandırma içinde olduklarını ve KTSYD’nin kendileri için önemli bir noktada bulunduğunu söyleyerek ilişkilerin artarak sürdürüleceğine vurgu yaptı. Ogün Genç Kaçmaz ise KTSYD’nin üyelerine yönelik faaliyetleri ile ilgili bilgi verdikten sonra çağdaş bir merkez binasına kavuşmak için yoğun bir gündemle çalıştığını belirtti. Kaçmaz iki dernek arasındaki kurumsal işbirliğinin artmasını temenni ederken, Arkan ve yönetimini KKTC’de ağırlamak istediklerini sözlerine ekledi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 444 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler