1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. KTOEÖS VURGULADI
KTOEÖS VURGULADI

KTOEÖS VURGULADI

“FETULLAH GÜLEN TARİKATI ADADA” KTOEÖS yayınladığı basın açıklaması ile AKP tarafından UBP hükümetine dayatılan paketlerle ülknin yanaş şirketlere peşkeş çekildiği dile getirerek, Fetullah Gülen cemaatinin adaya yerleştiği vurgulandı. Öz

A+A-

 

 

“FETULLAH GÜLEN TARİKATI ADADA”

 

KTOEÖS yayınladığı basın açıklaması ile AKP  tarafından UBP hükümetine dayatılan paketlerle ülknin yanaş şirketlere peşkeş çekildiği dile getirerek, Fetullah Gülen cemaatinin adaya yerleştiği vurgulandı.

Özelleştirme adı altında Kamu mallarının yağmalandığı vurgulanırken,

gazino, kumar, fuhuş düzeni içerisinde üniversiteler, camiler, külliyeler, ilahiyat ve imam hatip liseleri kamuflajı yapılmak istendiği belirtildi

 

FETULLAH GÜLEN TARİKATI ÜLKEYE YERLEŞTİ

KTOEÖS açıklamasında şunlar kaydedildi:”Geniş kesimler fakirleştirilerek, işsizleştirilerek, hakları budanarak mülksüzleştirilerek orta sınıf bitirilmek istenmektedir.

Halkımız polis devleti yaratılarak, örgütsüzleştirerek cemaatleştirip-tarikatlaştırarak itaat etmeye alıştırılmak istenmektedir.

Yasalar bir kesimin emrine girmiş, hukuk devleti bitmiştir. Sosyal devlet ortadan kaldırılmış, baskıcı faşizan devlet gelmiştir.

Yağma, talan düzeni yaratılmış, halk bir somun ekmeğe muhtaç köle yapılmak üzeredir, ama şükretmesini öğrenmesi için din istismarlığı yapılarak Fetullah Gülen tarikatı çalışmaktadır. Amerikan ajanı diye Rusya’dan, Türkmenistan’dan kovulan, tüm okulları kapatılan Fetullah Gülen tarikatı mensupları her türlü sermayesi, külliyesi ile KKTC’ye yerleşmeye başlamıştır. Haspolat’ta açılan ilahiyat alanı masumane bir girişim değil kurulmak istenen sistemin bir parçasıdır.

Türkiye Cumhuriyeti Meclisinde KKTC için kalın barsak tanımlaması yapılmıştır, eğer bu tanım doğruysa işbirlikçi UBP hükümeti yetkisiz memur olduğuna göre asli görevi nedir bilmek istiyoruz?

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 1321 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler